Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Czyszczenie historii ostrzeżeń


Siwiuski
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już temat podobny http://forum.invisionize.pl/topic/2877-rozwiazany-ostrzezenie-czyszczenie-historii/

Niestety ja nie mogę usunąć historii podanym zapytaniem SQL

 

DELETE FROM phpbb_warn_logs WHERE wlog_mid=X

 

Co ciekawe tabela phpbb_warn_logs pokazuje wartość rekordów 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Może Twoje forum ma inny prefix? Skąd byś miał prefiks podobny do forum phpBB na skrypcie IP.Board?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wychodzi na to, że ludzie nie mają ostrzeżeń. Gdzie masz wyświetlaną informację, że takowe posiadają?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie, może nie w temat: Punkty ostrzeżeń są trzymane w innej tabeli i usuwanie samych wpisów-tekstów nie zmniejszy ilości punktów ostrzeżeń, a usunie tylko 'wpisy/teksty/logi' o powodach - przez kogo, gdzie i kiedy. Dokładnie jak w phpBB3 - usunięcie 'notatki' nie skutkowało zmianą ilości punktów. Punkty możesz edytować w Edycji użytkownika przez PA, a w bazie są one w `members`.`warn_level` (w Twoim przypadku phpbb_members).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkty możesz edytować w Edycji użytkownika przez PA, a w bazie są one w `members`.`warn_level` (w Twoim przypadku phpbb_members).

 

To wiem i tak robiłem ale właśnie chodzi mi o zapis historii ostrzeżeń, bo nie wiedziałem że można w ACP edytować ostrzeżenia i akcje. Chciał bym nadać od nowa aby pojawiła się nowa historia wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Dziwne, widocznie na 3.4.6 tego już nie ma. Chyba za mało warnów daję ostatnio, bo wydawało mi się, że kiedyś się dało z ACP. No nie ważne. W takim razie zaloguj się do PMA i znajdź sobie trzy tabele (są obok siebie):

	(PREFIX)members_warn_actions	Przeglądaj Przeglądaj	Struktura Struktura	Szukaj Szukaj	Wstaw Wstaw	Opróżnij Opróżnij	Usuń Usuń	0	MyISAM	utf8_general_ci	1 KB	-
	(PREFIX)members_warn_logs	Przeglądaj Przeglądaj	Struktura Struktura	Szukaj Szukaj	Wstaw Wstaw	Opróżnij Opróżnij	Usuń Usuń	1	MyISAM	utf8_general_ci	10.1 KB	-
	(PREFIX)members_warn_reasons	Przeglądaj Przeglądaj	Struktura Struktura	Szukaj Szukaj	Wstaw Wstaw	Opróżnij Opróżnij	Usuń Usuń	6	MyISAM	utf8_general_ci	3.3 KB	-

oraz na samym dole tabelę:

(PREFIX)warn_logs

zaznacz je i wykonaj polecenie truncate (opróżnij). Wszystkie ostrzeżenia, powody, akcje znikną i amnestia będzie w 100% dokonana :)

 

Edyta: Jak nie chcesz kasować powodów i akcji, to tylko wyczyść tabele members_warn_logs i warn_logs.

 

Edyta2: Zauważyłem, że to jeszcze nie wszystko. Musisz w tabeli members edytować ostrzeżonych użytkowników i wyzerować te dwa wpisy:

warn_level	int(10)			
warn_lastwarn

Nie wiem czy to się da hurtem jednym zapytaniem wyczyścić, czy trzeba ręcznie. Może jakiś spec będzie wiedział :)

Edytowane przez Jurij
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz po tym czyszczeniu jak wejdę w historię ostrzeżeń to mam:

 

 

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

Return to the index

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.