Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Tabela serwerów by Golus - zrywanie odświeżania się strony


szymek460

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam problem z ową tabelką - tabelką od golusia. Po wgraniu jej na forum co jakiś czas po prostu kiedy odświeżane jest forum to odświeżanie jest jakby zatrzymywane i forum zatrzymuje się na białej stronie i muszę rozpocząć wczytywanie go od nowa. Jest to dość irytujące i wolałbym się tego pozbyć - jakieś sposoby? Nie wiem od czego tak się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Usuń tsp3 i sprawdz moim zdaniem zle dodany w pole port wpisz port query.

A no pomogło, aczkolwiek - jak teraz dodać ten serwer ts3? :) Bo jeśli w port zapytania lub połączenia wpisuję query to automatycznie w obu polach robi sie 0.

 

Utworzyć oddzielną tabelkę HTML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie bardzo interesuje mnie posiadanie kilku tabelek na stronie. Jeśli już, to mogę zmienić tabelkę na taką, która będzie obsługiwała cs 1.6, ts3, mta, cs;go. Te typy gier na chwile obecną mnie najbardziej interesują i chciałbym taką tabelkę, ale nie HTML. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jaką Ty masz przeglądarkę (IE 6.0?), ale w każdej innej jak najedziesz na ten tekst MP to pojawi Ci się takie okienko podpowiedzi...

U Ciebie tak nie ma?

marketplace.png

A no, jednak jest. :3 chyba wcześniej nie zauważyłem/nie zwróciłem na to uwagi. :P

Tak więc odpowiem na pytanie - miałem aplikację server viewer, ale coś nie trybiło, nawet nie wiem co, więc przerzuciłem się na golusia, ale jak widać tutaj też są problemy..

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany płatną tabelką to tutaj masz linka. Tabelka świetnie działa na IP.Board i testowo na MyBB.

Jest to osobny skrypt. Autor tabelki daje pełny support do niej. Powiesz co dokładnie chcesz to ci ją przerobi.  ;)

Dość droga, a póki co nie widzę większego sensu u siebie w inwestowanie tyle kasy tylko w tabelkę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szukaj, bo się możesz nie doczekać ;) Nikt tu nie lubi nikogo wyręczać.

Nikomu nie każę mnie wyręczać. Po prostu wydaje mi się, że przeszukałem już wiele tabelek i nie mam już pomysłów na nią, a więc prosiłbym o porady użytkowników stąd. :) Bo w końcu chyba od tego jest to forum, prawda? Jeśli sobie z czymś nie radzę (w tym przypadku ze znalezieniem dobrej tabelki) to mogę tu przyjść i poprosić o pomoc, czyż nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szymek460, napisz do użytkownika Prizmo. Może da ci swoją tabelkę za darmo lub sprzeda w niższej cenie niż tą co ja ci zaproponowałem. Btw. zrobiłeś to co napisał Raven81?

 

 

Usuń tsp3 i sprawdz moim zdaniem zle dodany w pole port wpisz port query.

A no pomogło, aczkolwiek - jak teraz dodać ten serwer ts3? :) Bo jeśli w port zapytania lub połączenia wpisuję query to automatycznie w obu polach robi sie 0.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dość droga, a póki co nie widzę większego sensu u siebie w inwestowanie tyle kasy tylko w tabelkę. ;)

http://forum.invisionize.pl/files/file/532-p33-server-list/

 

Tańsza, lepsza, stabilniejsza.

 

Wydaje się być w porządku, aczkolwiek nie bardzo podoba mi się jej wygląd na stronie głównej. Wszystko jest takie okrojone, a nie chciałbym dodawać kolejnej zakładki do menu "serwery" żeby wyświetlić więcej informacji o danym serwerze, bo tak to chyba działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.