Jump to content

GrzegorzOwczarek

Member
 • Posts

  124
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by GrzegorzOwczarek

 1. http://community.invisionpower.com/files/file/6469-tz34-important-topics/
 2. Czy pytałeś Administratora tamtej strony może o to czy walisz bezpośrednio tutaj?
 3. U mnie wymiar loga w tym stylu wynosił 950x92 i się nie rozciągał.
 4. Posiadam konto w Alior Sync i jest one zupełnie darmowe. Wszystkie przelewy są darmowe. Jest coś takiego jak przelew natychmiastowy i on nic nie kosztuje (do 10 przelewów na miesiąc), potem z każdym przelewem po przekroczeniu tego limitu w miesiącu jest jakaś opłata. Chyba 5 zł. Ogólnie polecam. Wypłaty chyba ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe. Jedynie płacisz za wpłaty na konto z wpłatomatu. 1% od kwoty.
 5. Licencja IP.Board sprzedana przez allegro. Została licencja SHOP ENGINE.
 6. Pięć minut szukania. Niestety nie doszukałem się w tych pięciu minutach wersji pod 3.4.x.
 7. - Paczka DR stworzona przez Krytyka (oddaję gratisowo) Proszę tego nie liczyć.
 8. Witam. Mam na sprzedaż aktywną licencję IP.Board, licencję sklepu SHOP | ENGINE, styl pod IP.Board Deflection dodaję gratis, oraz styl Deflection pod sklepik też dodaję gratis. Cena za: - Licencja IP.Board Standard (400 zł) - licencja jest aktywna do 10 lipca 2014, - Licencja SHOP | ENGINE (100 zł) - licencja jest na zawsze, - Styl Deflection pod IP.Board (0 zł) - dodaję gratis przy zakupie IP.Board, - Styl Deflection pod SHOP | ENGINE (0 zł) - dodaję gratis przy zakupie SHOP | ENGINE. Istnieje możliwość sprzedania wszystkiego osobno. Allegro w cenie. Kontakt: PW GG: 9678187 Tel. 792278844 (play)
 9. Aplikacje szukajka Publiczny tytuł aplikacji Nowe zakładki możesz dodać ręcznie wpisując odpowiedni kod. http://bit.ly/1iwed3D
 10. @szymek460, napisz do użytkownika Prizmo. Może da ci swoją tabelkę za darmo lub sprzeda w niższej cenie niż tą co ja ci zaproponowałem. Btw. zrobiłeś to co napisał Raven81?
 11. No to zostają ci chyba tylko trzy możliwe wybory. Płacisz i masz, kombinujesz z tabelką Golusia, szukasz innej tabelki.
 12. Jeśli jesteś zainteresowany płatną tabelką to tutaj masz linka. Tabelka świetnie działa na IP.Board i testowo na MyBB. Jest to osobny skrypt. Autor tabelki daje pełny support do niej. Powiesz co dokładnie chcesz to ci ją przerobi.
 13. Wejdź na stronę https://www.google.pl/ i wpisz spolszczenie Bump Up Topics
 14. Doszedłem do tego. Plik do edycji to pnForm. http://bit.ly/1iDbRMy Wystarczy dopisać to color:#000000; do tego: <textarea name="note" cols="40" rows="6" style="background-color: transparent; border: 0pt none; width: 100%;">{$this->lang->words['pn_note']}</textarea> Efekt końcowy: <textarea name="note" cols="40" rows="6" style="background-color: transparent; color:#000000; border: 0pt none; width: 100%;">{$this->lang->words['pn_note']}</textarea>
 15. Z innej beczki. Czy ktoś wie może która linijka odpowiada za kolor czcionki przed wysłaniem notatki? Chodzi mi o napis notatka, który bardzo słabo widać.
 16. Metoda prób i błędów już się znudziła lub przestała skutkować?
 17. Czy jest możliwość ustawienia żeby temat był automatycznie zamykany po np. 7 dniach? Nie wiem czy warto pobierać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.