Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Upload plików inaczej Nie wybrano pliku do importu


Rekomendowane odpowiedzi

Houston mamy problem, czyżby wina serwera? :)

Podobny temat = http://forum.invisionize.pl/topic/10882-rozwiazany-blad-nie-wybrano-pliku-do-importu/

 

pre_1393778280__wyslij_plik_-_foruminvis

 

Przy próbie wysyłki nowego pliku tutaj na forum otrzymuje taki właśnie problem.

Przez chwilę zwątpiłem myśląc, że wina leży po stronie pliku, lecz sprawdziłem u siebie na forum i bez problemu mogę go dodać.

Stara metoda uploadu również zawodzi, co poradzicie?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez PawelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem wcześniej *.png jako plik i też nie wszedł, teraz już ok :blink: .

Tylko ten *.rar dalej ma problem, a inne tego typu bez problemu się ładują. Dziwne, bo fora takie same, mody też i u siebie nie mam problemu z wgraniem tego samego pliku a nawet pobrałem od siebie z forum i chciałem go wysłać tu, ale również :acaw: . Spakowałem plik raz jeszcze na czysto odznaczając opcję kompresji które zazwyczaj zaznaczam i dalej to samo. WIERD :icon_surprised:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja literówka.

pre_1393783357__przechwytywanie.png

 

W paczce znajdują się:

  • screeny w *.png,
  • plik *.psd
  • plik *.txt
  • plik readme *.html
  • plik ustawien *.xml
  • oraz export plików stylu *.xml

Spakowałem w *.zip i też nie przechodzi. Moge podesłać plik na PW w celu sprawdzenia go pod Twoim okiem, być może coś omijam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dziwne, mam to samo z tym plikiem - w sumie nie mogę go otworzyć, bo dostaję błąd archiwum, więc pewnie coś jest nie tak.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja go pobrałem z tego samego linka metodą "Otwórz" i wypakowałem wszystko bez problemu. Do tego pakując go dałem 100% danych naprawczych... Może masz starego Winrar'a? Chyba pakowałem w formacie rar5 a nie rar, ale to nie zmienia postaci rzeczy, bo nawet w rar nie mogę dodać do Pobieralni.

Edytowane przez PawelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zip jest to samo, plik wgrywa się cały lecz na końcu jego wgrywania błąd..

Wysłałem Ci na PW nowy link w ZIP (bez zadnej kompresji) w celu sprawdzenia. Dla pewności skorzystam z drugiego komputera aby również sprawdzić obydwa pliki.

 

Edit:

Na drugim komputerze w domu obydwa pliki działają (RAR i ZIP). Mogę wypakować oraz sprawdziłem archiwum - żadnych błędów.

Edytowane przez PawelS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi to wystarczająco ogarnięta osoba, która nie potrzebuję mojej pomocy :) Forum IZE jest dobrze skonfigurowane, bo robi on wszystko z dokładnością tak jak ja :weight_lift:

Nie wierzę, że to wina ustawień a raczej na pewno nie ma takiej opcji, bo inne pliki tego typu ładują się bez problemu. CHYBA, że to wina mime-type. Ja dla rar mam ustawione

application/x-rar-compressed

Śmierdzi mi to błędem kompresji, no ale u mnie na forum mogę go normalnie wgrać, ściągać, wypakować i używać.. Jutro zmieniam położenie o ponad 1000 km, więc na dniach gdy uzyskam dostęp do komputera spróbuję zrobić to raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich wypadkach zawsze warto sprawdzić:

  • Kompresję danego pliku / katalogu innym archiwizerem, np. WinRAR'em,
  • Przetestowanie wysłania pliku na innej przeglądarce,
  • Wykorzystanie innego dostawcy internetowego (np. mobilnego),
  • Skorzystanie z innego systemu operacyjnego / komputera i ponowne spakowanie i próba wysłania pliku...

Możliwych przyczyn takiego błędu jest cała masa. Być może jakiś antywirus uszkadza archiwum, którego potem IP.Downloads nie jest w stanie przetrawić. Zawsze w takich wypadkach zalecam przetestowanie wszystkich możliwych przyczyn po stronie osoby, u której występuje problem. Gdyby to był problem z danym forum / aplikacją, występowałby u wszystkich lub u większości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi to wystarczająco ogarnięta osoba, która nie potrzebuję mojej pomocy :) Forum IZE jest dobrze skonfigurowane, bo robi on wszystko z dokładnością tak jak ja :weight_lift:

Nie wierzę, że to wina ustawień a raczej na pewno nie ma takiej opcji, bo inne pliki tego typu ładują się bez problemu. CHYBA, że to wina mime-type. Ja dla rar mam ustawione

application/x-rar-compressed

Śmierdzi mi to błędem kompresji, no ale u mnie na forum mogę go normalnie wgrać, ściągać, wypakować i używać.. Jutro zmieniam położenie o ponad 1000 km, więc na dniach gdy uzyskam dostęp do komputera spróbuję zrobić to raz jeszcze.

 

Nie jesteśmy ideałami każdy popełnia z nas błędy ,ale za to jest stwierdzenie . Człowiek uczy się na własnych błędach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.