Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Baner w każdym poście pod code


Dementor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
nie mogę znaleźć, nic na temat wstawienia kodu  każdym poście pod code a mianowicie,chodzi mi o mozliwosc wstawienia baneru w kazdym poscie gdzie ktoś dał linki w opcji CODE, wiem, że IPB ma funkcje że można wstawić kod banneru pod pierwszym lub ostatnim postem, chce aby w kazdym poscie,jak ktos wklei linki pokazywal sie tez  baner w po kliknięciu w ten banner ( napis na bannerze - pobierz ) przenosiło do strony reklamowanej a w tytule jej był tytuł wątku z mojego forum .Np.
 
Po wejściu do wątku " Poradnik jak tworzyć pdf " będzie link do tego poradnika zamknięty  tagach code i pod tym linkiem ale ni ew tagu code będzie banner " pobierz " i po naciśnięciu go przeniesie użytkownika do reklamowanej strony i wczyta z jakiego wątku przeniosło tu użytkownika który kliknął .
 
 
Czyli mam kod bannera ale nie wiem w jakim szablonie go wstawić żeby tylko pod code się wyświetlał i pobierał tytuł wątku.
 
najlepszy przykład jest tu:

http://vipersat.pl/gift-podstawowe-porady-polski-poradnik-do-gry-pl-t483306/

Sorki za ewentualną reklamę ale to żeby każdy zrozumiał o czym mówię .  Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.