Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

DP34 Pages - nie działa


loozx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę do Was z pewnym problemem, a mianowicie, zainstalowałem sobie apliakcje D34 Pages, do tworzenia nowych zakładek.

Są pewne problemy :

1. Nazwałem zakładke a mimo to nazwa jej to "Custom Pages"

2. Kiedy zakładka jest nie aktywna a się na NIą kliknie to pojawia się biała strona, kiedy zakładkę włączę to całe forum zamienia się w białą strone

3. Kiedy wejde w ACP-->Aplikacje--> DP34 Pages ---> Settings  ustawie Display Pages List na TAK, to po kliknięciu na zakładkę pojawia się błąd a nie biała strona 

Ups! Coś poszło nie tak!

 

Kiedy zmienie na NIE, pojawia się biała strona

 

4. Jak ustawić aby po kliknięciu na zakładkę prznosiło użytkownika na daną stronę?

 

 

Użyłem funkcji szukaj na forum aby znaleźć podobny temat, znalazłem temat napisany przez "Lost", tak DawiPL polecił przebudowanie, zrobiłem to, lecz mimo to nie pomogło.

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy plik w naszej bazie posiada swój własny temat z supportem. Proszę pisać w nim, by nie utrudniać niepotrzebnie życia innym użytkownikom i by gromadzić w jednym miejscu sprawy związane z daną modyfikacją.

Popularne modyfikacje/aplikacje:

Jeżeli w powyższych linkach nie ma modyfikacji związanej z tym tematem, a autor nie może odnaleźć prawidłowego w wyszukiwarce - można skontaktować się poprzez prywatną wiadomość na forum z osobą zamykającą temat.

Dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.