Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ZenBox.pl - Opinie, dyskusja.


Gość vbtalk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Czy rozmawialiście już z nowym dzieckiem, znanemu nam wszystkim Tomek Fiedoruk, czy Bartosz Gadzimski. Osobiście sam testowałem, gdy jeszcze hosting nie wystartował osobiście.

Z ciekawości wczoraj zrobiłem test, jak sobie radzą od startu. Jeśli miałbym inwestować w stronę internetową, to tylko zenbox.pl

 

- Świetne rozliczanie,

- Szybka i miła obsługa (na razie jest idealnie, ale zobaczymy, gdy powiększy się liczba klientów)

- Wyrozumiałość,

- Przeniesienie projektu z innego usługodawcy - bez żadnych dodatkowych kosztów

 

Mamy tutaj jakiś zenczłeków? :)

 

Wysłane z pilota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość


Temat przeniesiony z forum

OgólneWeb & Hosting & Grafika

do

OgólneWeb & Hosting & GrafikaOpinie o firmach

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają tyko jedną wadę: wysokie ceny w indywidualnych planach hostingowych. Jak wycenili mi hosting na 1500 zł miesięcznie, to podziękowałem.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dokładnie tak. Może kiedyś przy jakimś projekcie przekonam się co to warte. W przeszłości robiłem symulację IZE to wcale tak pięknie to nie wyglądało (cena).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@necik

Firma zen dla profesjonalnych blogów, projektów. Zen ceni sobie jakość, a za jakość wiadomo sie płaci.

@DawPi aż takiej tragedi z cenami nie ma :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Czy rozmawialiście już z nowym dzieckiem, znanemu nam wszystkim Tomek Fiedoruk, czy Bartosz Gadzimski. Osobiście sam testowałem, gdy jeszcze hosting nie wystartował osobiście.

Z ciekawości wczoraj zrobiłem test, jak sobie radzą od startu. Jeśli miałbym inwestować w stronę internetową, to tylko zenbox.pl

 

- Świetne rozliczanie,

- Szybka i miła obsługa (na razie jest idealnie, ale zobaczymy, gdy powiększy się liczba klientów)

- Wyrozumiałość,

- Przeniesienie projektu z innego usługodawcy - bez żadnych dodatkowych kosztów

Dzięki za pozytywną opinię. :) Przy okazji jakby ktoś miał pytania to jestem do dyspozycji. :)

 

Mają tyko jedną wadę: wysokie ceny w indywidualnych planach hostingowych. Jak wycenili mi hosting na 1500 zł miesięcznie, to podziękowałem.

Nie pamiętam za bardzo co było w wycenie, ale do dużych parametrów jest też wysoka cena. Jak nie korzystamy z najtańszych, a najlepszych rozwiązań to niestety niesie to za sobą i cenę, niemniej aby dobić do 1500 to potrzeby musiały być wysokie. Od 1200 zaczynają się u nas dedykowane instancje, gdzie w zasadzie to dedyki managed w chmurze od 4vCPU i z naszymi wszystkimi autorskimi rozwiązaniami i zen panelem od frontu i pakietem bezpieczeństwa i ochrony 24/7.

 

@necik

Firma zen dla profesjonalnych blogów, projektów. Zen ceni sobie jakość, a za jakość wiadomo sie płaci.

@DawPi aż takiej tragedi z cenami nie ma :-)

Dokładnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witamy oficjalnego przedstawiciela. :) Niekiedy przy tego typu tematach wychodzą różnice w 'opiniach' i opisach nt. danej firmy, to teraz mam nadzieję, że źródło zawsze poratuje konkretnymi odpowiedziami.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale Tomek bardzo dobrze wie, czego oczekuje klient. Na wiadomości odpisują Max do 10 minut. Niezmiernie ciekaw planów zen :-)

zenators obecny, hej BOSS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Słuchaj, wyraziłeś opinię w pierwszym poście. Właściciel już jest w tym temacie, więc nie ma sensu podbijać go co chwilę. Poza tym Twoje posty zawierają w sobie podprogowe przekazy, a ja je dobrze czuję, więc bądź tak miły i jak masz do dodania jakieś konkretne informacje to wtedy tutaj pisz. Np. coś Ci padnie, albo się spodoba nad wyraz jako klientowi tej firmy. Gra? Bez odbioru.

  • Lubię to 4

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.