Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Akcja została zakończona niepowodzeniem


wojowen
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mój problem jest prosty, od pewnego czasu gdy chcę dodać status lub na innym forum przycisk wiadomości lub powiadomień pisze mi to co mam w temacie, proszę o pomoc, czyściłem cookies i ccleanerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, ale o co chodzi:

 

 

lub na innym forum przycisk wiadomości lub powiadomień pisze mi to co mam w temacie, proszę o pomoc, czyściłem cookies i ccleanerem

 

mickiewicz2.jpg ?

 

 

Co do statusów to sprawdź uprawnienia grupy, czy ma możliwość korzystania z tej funkcji. Podaj również adres forum, wersję, skina i upewnij się, czy problem występuje na czystej przeglądarce bez dodatków i w trybie bezpiecznym. To na początek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona - mrucznik-rp.pl nie jestem tam administratorem ani kimś z możliwością ACP, kiedyś mi to normalnie działało tylko teraz przestało, próbowałem w IE oraz Operze i nie działało, uruchomiłem w trybie incognito w google chrome i też nie działało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już po screenie widać, że nie masz "czystego Chroma".

Jakieś noproblemppc.com i inne badziewia. Zacznij od wyczyszczenia włączonych dodatków.

I to nie bardzo ma związek z IP.Boardem, tylko Twoim komputerem ;-)

Edytowane przez JamLasica
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.