Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Zlecę] Wykonanie stylu


Boncza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich użytkowników od razu mówię, że jestem laikiem w takich sprawach dlatego też szukam osoby która wykona dla mnie styl który będzie używany na stronie internetowej poświęconej GTA San Andreas, a mianowicie serwerowi SA:MP

 

Oczekuję:

  • Przejrzystości forum
  • Wyróżniający się styl

​Oferuję:

  • Zapłatę
  • Chciałbym, a raczej miałbym prośbę aby styl jednak był zrobiony charytatywnie, mogę dać rangę stalą właśnie na tym forum, czyt. zarząd. 

Jeśli jest jakaś chętna osoba na współpracę ze mną zapraszam na PW lub też na skype: chaamberlain\

Dziękuje, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​Oferuję:
  • Zapłatę
  • Chciałbym, a raczej miałbym prośbę aby styl jednak był zrobiony charytatywnie, mogę dać rangę stalą właśnie na tym forum, czyt. zarząd. 

:lol2: dobry żart trzeba docenić. Powiedz mi, jak człowiek który ma poświęcić swój czas na wykonanie takiego zlecenia, ma później tą rangą nakarmić swoje dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

​Oferuję:
  • Zapłatę
  • Chciałbym, a raczej miałbym prośbę aby styl jednak był zrobiony charytatywnie, mogę dać rangę stalą właśnie na tym forum, czyt. zarząd. 

:lol2: dobry żart trzeba docenić. Powiedz mi, jak człowiek który ma poświęcić swój czas na wykonanie takiego zlecenia, ma później tą rangą nakarmić swoje dzieci?

 

Nie interesuj się. Miałem stylistę ale już nie ma czasu więc odpuścił temat. [ciach]

 

Jurij: Niecenzuralna obrażająca innego użytkownika wypowiedź została usunięta. Proszę się zachowywać kulturalnie i zapoznać z regulaminem forum.

Edytowane przez Macsch15
Ładnie zaczynasz na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IPB cie stać (!) a na styl aby komuś zapłacic to już nie? 

PS: tez dam range a nawet admina na serwerze Cs 1.6 czy też Go! ba! posune sie dalej! dam admina na Ts3 w zamian za styl.

 

:lol2:  :lol2:  :lol2:

Żart roku naprawde!

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IPB cie stać (!) a na styl aby komuś zapłacic to już nie? 

 

Co w tym dziwnego? Za czasów szkolnych, gdy trzeba było liczyć każdy grosz, też korzystałem z darmowych stylów. I taką opcję zaproponuję autorowi tematu jeśli nie zdaje sobie sprawy jakie ceny są akceptowalne na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm po czesci racja,

Ale widać autorowi to nie wystarcza.

Dla mnie to tak jakbym kupił auto z 5litrowym silnikiem ale przerobił na gaz bo mnie na benzyne nie stać.

Wiec albo mam kase na IPB to i mam na styl,ew zbieram. Albo działam na darmówkach a kase łąduje w cos innego.

W sumie na upartego jest to temat bez dna.

Edytowane przez Prizmo

"Ale ja mam oryginalny klucz patrz!"

http://scr.hu/1p4s/in3pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie to tak jakbym kupił auto z 5litrowym silnikiem ale przerobił na gaz bo mnie na benzyne nie stać.

 

To nie do końca tak. Kupując licencję IPB kupujemy auto z dożywotnim zapasem paliwa. Autor szuka lakiernika / grafficiarza, który mu to auto przemaluje najlepiej za friko, w ramach ćwiczeń czy dla zabicia nudy... I nikt mu nie może zabronić zamieszczenia takiego ogłoszenia. Tak samo jak nikt nie może zabronić innym robienia stylów za darmo, jakkolwiek by to się niemądre wydawać mogło. Nie interesuje Was ogłoszenie - zignorujcie je i tyle ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.