Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dodatkowe modyfikacje/pluginy na forum.


Razor5171
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zły dział proszę o przeniesienie tematu :blush2:


 


 


Dobra więc przechodząc do tematu, jaki dodać jeszcze plugin/mod, by upiększyć i ulepszyć moje forum??


Iż chciałbym, by moje forum odwiedzało dużo ludzi :D


90vybwsh6ibu.png


-Najnowsze aktualizacje statusu


-Top posterów, użytkowników...


-Najnowsze tematy


-Automatyczna wiadomość/post po przeniesieniu tematu


-ShoutBox


-Sidebar, czy jakoś tak...


z44lqi5zltmq.png


Co mógłbym fajnego jeszcze dodać do forum?


mvd5fjagrt95.png


:D :D :D


Edytowane przez Razor5171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio myślisz, że ludzie wchodzą na forum, bo im się podoba, że sidebar trzeba przewijać godzinę? Modyfikacje mają być przydatne, a nie "dodam to może 10 osób się zarejestruje".

Mi właśnie chodzi o przydatne, czy shoutbox nie jest przydatny?Na forum moim, bynajmniej jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Iż chciałbym Ci pomóc, gdyż lubię pomagać forumowiczom, prosię: http://www.wonder-tonic.com/geocitiesizer/content.php?theme=2&music=12&url=http://www.cgboard.pl/ :)

 

A resztę internautów, nieczułych na klasyczny oldschoolowy wygląd, zwabisz ciekawą zawartością strony i żmudnym pozycjonowaniem forum.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iż chciałbym Ci pomóc, gdyż lubię pomagać forumowiczom, prosię: http://www.wonder-tonic.com/geocitiesizer/content.php?theme=2&music=12&url=http://www.cgboard.pl/ :)

 

A resztę internautów, nieczułych na klasyczny olschoolowy wygląd, zwabisz ciekawą zawartością strony i żmudnym pozycjonowaniem forum.

Dzięki za sensowną odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :) Naprawdę nie ma na to złotej recepty, bo każdy ma forum o innej tematyce (nie licząc forów poświęconych grom), każdy ma inny gust, inne potrzeby, więc zacznij przeglądać IPS Marketplace i sam sobie popatrz co Cię interesuje. Tego nikt za Ciebie nie zrobi, niestety :( A modyfikacji jest od groma...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co :) Naprawdę nie ma na to złotej recepty, bo każdy ma forum o innej tematyce (nie licząc forów poświęconych grom), każdy ma inny gust, inne potrzeby, więc zacznij przeglądać IPS Marketplace i sam sobie popatrz co Cię interesuje. Tego nikt za Ciebie nie zrobi, niestety :( A modyfikacji jest od groma...

No prawda, każdy by chciał coś innego...Jeszcze raz dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Serio myślisz, że ludzie wchodzą na forum, bo im się podoba, że sidebar trzeba przewijać godzinę? Modyfikacje mają być przydatne, a nie "dodam to może 10 osób się zarejestruje".

Mi właśnie chodzi o przydatne, czy shoutbox nie jest przydatny?Na forum moim, bynajmniej jest :)

 

przynajmniej, nie bynajmniej. Ogólnie to nie wiem po co tam przecinek, bo sensu zdania nie łapię, ale sam tak często piszę chaotycznie więc wybaczam. :dumbells:

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Serio myślisz, że ludzie wchodzą na forum, bo im się podoba, że sidebar trzeba przewijać godzinę? Modyfikacje mają być przydatne, a nie "dodam to może 10 osób się zarejestruje".

Mi właśnie chodzi o przydatne, czy shoutbox nie jest przydatny?Na forum moim, bynajmniej jest :)

 

przynajmniej, nie bynajmniej. Ogólnie to nie wiem po co tam przecinek, bo sensu zdania nie łapię, ale sam tak często piszę chaotycznie więc wybaczam. :dumbells:

 

Sory, za gorąco dzisiaj :D

Edytowane przez Razor5171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.