Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błędy podczas aktualizacji do wersji 3.4.6


Lucas88PL
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Lucas88PL,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam wersję 3.4.4 IPB. Dzisiaj wchodząc w PA samoczynnie uruchomiła mi się aktualizacja tylko nie wiem dlaczego jak nic nie wgrywałem przez ftp. Niestety nie mogłem tego wykonać bo wystąpiła masa błędów. W razie czego wgrałem przez ftp paczkę 3.4.6 myśląc, że błędów nie będzie. Ale jest jeszcze kolejny problem bo w aktualizacji widnieje tak jakbym miał wersję 3.3.1 i myślę, że to pewnie przez to nie mogę zrobić aktualizacji. Ale nie wiem skąd się wzięła wersja 3.3.1 jak nawet w prawym dolnym rogu forum pisze, że wersja skryptu 3.4.4 oraz pisało nawet w PA, że wersja to 3.4.4

Jak ten problem rozwiązać, żeby nie naruszając forum?

 

u6nmcta9l6sm_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ja mam dostęp ale wgrywalem różne mody. A co do paczki 3.4.6 to ściaglem z client area następnie wgrałem i tak jak mówiłem masa błędów jest podczas aktualizacji - co krok jakiś błąd. Z tym ze nie zostawiłem do końca aktualizacji bo boje się ze może coś się zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wykonaj aktualizację do najnowszej wersji i opisuj po kolei te pojawiające się błędy. Będziemy reagować.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krok pierwszy:

Error: ALTER TABLE rc_comments ADD INDEX report_comments ( rid, approved, comment_date );

Powt�rzony nazwa klucza 'report_comments'

Error: ALTER TABLE members ADD INDEX member_groups ( member_group_id, mgroup_others );

Powt�rzony nazwa klucza 'member_groups'

Error: DELETE FROM core_share_links_caches WHERE cache_key='mosttypes';

Table 'lucas88pl_arena.core_share_links_caches' doesn't exist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.