Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Opóźniony czas


AndzioK
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, ponieważ mam opóźniony czas o 1 godzinę, zastosowałem się do tego: http://forum.invisionize.pl/topic/3430-rozwiazany-bledna-godzina-na-forum/ wyłączyłem DST i ustawiłem sobie w profilu poprawny czas to działa, ale np. gość ma opóźniony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czas masz ustawić poprawny dla gości, nie dla użytkownika. Oczywiście w ACP, a nie na forum. Także zrobisz to, a reszta userów sobie sama zmieni w UCP. Gość takiej możliwości nie posiada.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Słuchaj, jeszcze raz. W ACP ustaw czas poprawny dla gości. Użytkownik sam sobie zmieni ustawienia w UCP. Gość tego nie może zrobić przecież.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, jeszcze raz. W ACP ustaw czas poprawny dla gości. Użytkownik sam sobie zmieni ustawienia w UCP. Gość tego nie może zrobić przecież.

 

W Date, Time and Number Formats ??

Bo tam mam ustawione na polski czas.

post-20582-0-57278000-1408448859_thumb.j

Edytowane przez AndzioK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ustawiało, bo tak admin miał wpisane w ACP. Temat ciągnie się od parunastu postów, a można go zamknąć w kilku tylko musisz zrozumieć jak to działa. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wyżej, ale dobra:

post-20582-0-63204800-1408542759_thumb.j

Hosting mi odpisał;

Witam

Obecnie gdy w Polsce jest czas letni obowiązuje czas +2h do czasu GMT, gdy w październiku zegarki zostaną przestawione na czas zimowy to będzie w Polsce obowiązywał czas GMT +1.

Proszę sprawdzić czy skrypt ma opcję zmiany czasu na zimowy i letni, jeżeli nie to pozostaje ręcznie zmieniać czas na letni GMT +2.

Edytowane przez AndzioK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

GMT ma zostać to jakie jest w Polsce czyli +1. Od zmiany czasów letnich/zimowych masz drugą opcję z tego screena, ale o tym przecież pisałem.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, sory za odkopanie, ale nadal mam ten sam problem, dodałem tam +60, gość ma prawidłowy, ale ja np. w profilu mam ustawione na GMT+1 i mam o godzinę do przodu. Nie wiem dlaczego na takim skrypcie są takie problemy, na innych skryptach to samo wykrywało godzinę itd. Widziałem na innym forum, że po rejestracji w profilu miałem odrazu ustawione na GMT +1 a u mnie jest po rejestracji GMT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Nie odświeżaj, tylko włącz myślenie. Tutaj zrobiłeś błąd:

 

 

Witam, sory za odkopanie, ale nadal mam ten sam problem, dodałem tam +60, gość ma prawidłowy, ale ja np. w profilu mam ustawione na GMT+1 i mam o godzinę do przodu.

 

Odejmij to +60. Gość ma widzieć czas zimowy. Czyli taki jaki niebawem będzie obowiązywał. Jak będzie chciał, to sobie włączy automatyczne wykrywanie czasu letniego i strefę w profilu użytkownika i mu się będzie zmieniał czas na właściwy. Jak odejmiesz tę godzinę, to Tobie się będzie wyświetlał czas prawidłowy, a gość sobie ustawi po swojemu jak się zaloguje. Z resztą niebawem ten problem sam się rozwiąże, bo czas zimowy będzie czasem właściwym, a jak tylko dojdą odpowiedni ludzie do władzy i przywrócą normalność, to będzie jedna strefa czasowa i święty spokój :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.