Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP30) Ban From Topic


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Nazwa pliku: (DP30) Ban From Topic

Autor: DawPi

Data wysłania: 06 sie 2009

Data aktualizacji: 11 mar 2010

Kategoria: Modyfikacje

Wersja modyfikacji: 1.0.3

Opis:

Modyfikacja umożliwia zbanowanie konkretnego użytkownika w danym temacie, by ten nie miał możliwości jego przeczytania.

Jako administrator masz możliwość wyboru grup, które mogą korzystać z tego systemu, a także wybrać niezależnie grupy, których banować nie można.

Pobierz plik

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacja zrobiła mi wczoraj solidnego psikusa....

Po zainstalowani i nadaniu zezwoleń, okazało się, że tematy mogą przeglądać tylko użytkownicy zarejestrowani - gościom wyświetlał się komunikat "zostałeś zbanowany z tego tematu".

Co prawda liczba rejestracji wzrosła z 50 do 150 userów, ale nie jest to zdrowe dla pozycjonowania. Także nie wiem, czy to jest błąd, czy po prostu tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

mieciu: zostanie to poprawione. Bo to oczywiście jest błędem i już pamiętam miejsce w kodzie by to poprawić. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Przecież ten plik sugeruję pliki do (DP30) Mass PM. DawPi'emu się pliki i wersje pomyliły. Ale widzę, że z SVN korzysta, muszę się dowiedzieć co i jak :-)

Pozdrawiam,

Largo

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Manager

Takiej funkcji ten mod na razie nie przewiduje. Może jak pojawi się nowa wersja to się pomyśli o czymś takim. Możesz jednak ją śmiało edytować sam na własny użytek.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wegorz23

Gotowego rozwiązania nie chcę... ale byłbym wdzięczny jakby autor DawPi dał wskazówki. To przyśpieszy i ułatwi mi pracę. Efektami podzielę się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

O jakie wskazówki prosisz? Co już zacząłeś robić? Chętnie pomogę, tylko zacznij i wróć z konkretnymi pytaniami.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wegorz23

Wszędzie w plikach tam gdzie było:

		/*  Allowed group? */

	if ( !in_array( $this->memberData['member_group_id'], explode(',', $this->settings['dp30_bant_allowed_groups'] ) ) )
	{
	   	 return;
	}

zamieniłem na:

		/*  Allowed group? */

	$iTID = (int) $this->request['t'];
	$aTMPtopic = $this->DB->buildAndFetch( array('select' => 'tid, starter_id, banned_members', 'from' => 'topics', 'where' => 'tid = ' . $iTID ));

if (( !in_array( $this->memberData['member_group_id'], explode(',', $this->settings['dp30_bant_allowed_groups'] ) ) AND $this->memberData['member_id'] != $aTMPtopic['starter_id'] ) OR empty($this->memberData['member_id']) OR empty($aTMPtopic['starter_id']) )
{
   	 return;
}	

Na pierwszy rzut oka jest ok. Czyli zwykły użytkownik który jest autorem widzi listę do banowania... ale gdy chcemy zbanować to wywala komunikat:

[b]Znalezione błędy[/b]
Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewny jak używać tej opcji lub nie wiesz dlaczego wystąpił ten błąd, zajrzyj do tematów pomocy by uzyskać więcej informacji.

[#10343] Nie możemy zweryfikować, który temat chcesz otworzyć.

Czemu nie działa ??

Edytowane przez wegorz23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wegorz23

Już chyba działa.

w pliku dp30BanFromTopicFunctions ...

powinno być:

$iTID = (int) $this->request['tid'];

a nie

$iTID = (int) $this->request['t'];

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.