Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zaawansowane ankiety.


DejaVu24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Ktoś kiedyś widział, ankiety bardziej zaawansowane niż te standardowe? Muszę zrobić dość obszerną, a ten system jaki jest ipb trochę załamuje ręce. Szukam czegoś z opcją przejścia do kolejnego pytania/strony po wybraniu z pierwszej opcji. Np mam pierwszą stronę z 30 opcjami wyboru, najlepiej rozwijane co by mniej miejsca zajmowało, po wyborze jednej przechodzę do następnej w której mam kolejne opcje do wyboru i tu koniec. Co prawda można to rozpisać na pytania w tej normalnej co jest dostępna na forum leczy przy +30 opcji pierwszego poziomu, dodają na każdy po 4-7 z drugiej opcji, ankieta będzie wyglądać jak niekończąca się opowieść :)

Można takie coś zrobić w gogle dokument, bo to szybko sięrobi i przyjemne wykresy, lecz tam, przy zastosowaniu jednego wyboru w głosowaniu na konto (w celu mniejszej manipulacji, zakładam że tylko dla troli chiałoby się rejestrować na milion kont), trzeba być zalogowanym w usługach gogle, jeżeli się nie jest, ankieta wrzucona na stronę w ogóle się nie wyświetla. A z opcją non limit w głosowaniu, wiadomo, ankieta nie ma sensu. Zastanawiałem się właśnie nad ibp, bo ma większe mozliwości co do rejestracji, a nie tylko konto goglowe.

Jakiekolwiek sugestie rozwiązania mile widziane :) Może nawet i ruszenie jakoś z tą standardową ankietą, jakoś ją pomniejszając, mniejsze literki, mogą być nawet ikony/mini obrazki, zamiast tekstu pola odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.