Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Białą strona po przeniesieniu forum


Makale
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To przeniesienie to może nie do końca przeniesienie. Po prostu w directadmienie zmieniłem nazwę domeny dodając przed nią forum. Zmieniłem w pliku konfiguracyjnym scieżkę forum dodając forum.

ACP działa poprawnie (musiałem też zmienić ścieżkę w pliku .httaccess), jednak forum już nie. Biała strona mnie wita. W trybie wydajności to samo. Odbudowałem wszystko co się dało, style, cache. W Diagnostyce były błędy z bazą danych (mimo, że baza nie była nawet ruszana). Wybrałem opcję, która naprawiła za mnie dwie uszkodzone tabele. No nic nie pomogło. Nie mogę znaleźć tutorialu jak "wyjąć" błędy z białej strony. Szukajka dużo mi nie pomogła (fraza biała strona - wynik 30 stron z tematami).

 

Dodam, że bazowałem na tym poradniku: http://forum.invisionize.pl/topic/1470-przenoszenie-forum-na-inny-serwer/

 

Zrobiłem wszystko z pkt II oprócz przenosin bazy.

 

EDIT: Nie działa tylko sama strona główna bo i tematy też nie działają.

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notice: Undefined index: path in /home/makale/domains/xxx/public_html/administracja/sources/base/ipsRegistry.php on line 1496

Notice: Undefined index: app in /home/makale/domains/xxx/public_html/administracja/sources/base/ipsRegistry.php on line 1874

Notice: Undefined index: forceIndex in /home/makale/domains/xxx/public_html/ips_kernel/classDb.php on line 1033

Notice: Undefined index: HTTPS in /home/makale/domains/xxx/public_html/administracja/sources/base/ipsRegistry.php on line 2129

Notice: Undefined index: forceIndex in /home/makale/domains/xxx/public_html/ips_kernel/classDb.php on line 1033

Takich błędów jest chyba z kilkaset.

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. ACP działa poprawnie.

 

EDIT: ACP działa, ale przed samym ACP mam mnóstwo błędów i zniknęły polskie znaki (po dodaniu tych 2 linijek do initdata). Przed tym było w porządku, ale ACP funkcjonuje.

 

EDIT2: Po ponownym odbudowaniu skinów ACP przestało działać.

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie wiem jakie miałem spolszczenie, ale przy włączonym i wyłączonym trybie wydajności nie działało. Teraz ACP padło.

 

EDIT: Po usunięciu tych dwóch linijek z initdata ACP znów działa... Cuda.

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem, ale z tego co kojarzę to jest to związane z aktualizacją (upgrade, update). Zaraz to wykonam.

 

EDIT:

 

http://forum.invisionize.pl/topic/37584-aktualizacja-343-problem/

Podobny problem. U mnie też są same Notice.

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak napisał wloch7, wykonało się tam chyba te 14 kroków i nadal to samo.

 

EDIT: http://forum.invisionize.pl/topic/36266-b%C5%82%C4%99dy-w-acp-i-na-forum/

Kolejny podobny przypadek, lecz u mnie nie działa nic oprócz ACP.

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Te błędy po edycji initdata.php - sprawdź na samym dole - może będzie jakiś błąd "Fatal Error" i go pokaż.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notice: Undefined property: mt_topicHoverJs::$isTouchDevice in /home/makale/domains/xxx/public_html/hooks/mt_topicHoverJs_ce87103c94757359aa131d92aedad6f5.php on line 7

Notice: Undefined index: HTTPS in /home/makale/domains/xxx/public_html/administracja/sources/classes/output/publicOutput.php on line 2919

Notice: Undefined index: 92f8f372b037f37a9958050171bde177 in /home/makale/domains/xxx/public_html/administracja/sources/base/core.php on line 2797

Notice: Undefined index: app in /home/makale/domains/xxx/public_html/administracja/sources/classes/output/publicOutput.php(3837) : eval()'d code on line 14

Notice: Undefined property: sos32_othersgroups_global::$functionData in /home/makale/domains/xxx/public_html/cache/skin_cache/cacheid_33/skin_global.php on line 276

5 ostatnich błędów z "głównej".

 

E: Są same Notice, w ACP też.

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to pewnie wyświetlanie reszty błędów jest wyłączone po stronie serwera. Tam uderz by sprawdzili logi.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn co mam zrobić ? W direct adminie nie mogę znaleźć logów. Błędy z ACP są dużo krótsze, więc dziwne, że tam nic nie ma...

 

E: Znalazłem logi apache i tam nic nie ma związanego z IPB. Jest tylko błąd z przekierowaniem ze starej domeny na nową spowodowane chyba tą białą stroną.

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to dopiero w środę. Do tej pory da coś się zrobić innego ? Można ew. postawić forum od zera, ale żeby zachować hooki, aplikacje, ustawienia i bazę danych ?

Cofnąłem operację zmiany nazwy domeny na taką jak poprzednio. Myślałem, że to rozwiąże problem. Jednak to samo...

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Jak nie masz backupu to napraw to co masz. I masz trzy opcje w zasadzie:

 

1. Zrobić to samemu z naszą pomocą,

 

2. Napisać ticket do supportu,

 

3. Zlecić naprawę komuś w dziale giełda.

 

Przypomnij sobie co dokładnie robiłeś i cofnij wprowadzone zmiany. Jeśli wszystko zrobisz tak jak było, to musi działać. A jeśli nadal nie działa, to o czymś zapomniałeś i tyle :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem było to, że na ftp nie robiłem nic oprócz edycji conf_global.php. Napisałem do supportu z prośbą o wgranie backupu bazy i ftp. Dostałem odpowiedź, że po wgraniu samego backupu ftp strona zaczęła działać.

 

To jest jakaś różnica pomiędzy przeniesieniem forum, a zmianą nazwy domeny? Chciałem sobie po prostu ułatwić sprawę i zmieniłem nazwę domeny, edytował jeden plik i myślałem, że będzie działało.

Przeniosę teraz to "ręcznie" chociaż nie wiem jaka w tym różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.