Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd z MySQL przy usuwaniu czegokolwiek


Krytyk
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, ponieważ przy usuwaniu np. postów ukrytych w panelu moderacyjnym lub w ACP, gdy chcę wyczyścić posty użytkownika, wyrzuca błąd MySQL

There appears to be an error with the database.
If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again. 

You can try to refresh the page by clicking here

Wklejka: http://wklej.org/id/1534116/txt/

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytanie nie jest prawidłowe, "naprawa" tabel nic nie da bo problem zaczyna się w tworzeniu zapytania.

Po "WHERE" brakuje pola.

SELECT * FROM ips_attachments WHERE  IN (107956) AND attach_rel_module='post'

Tymczasem...

'where'  => $id_type . ' IN (' . implode( ',', $remove_ids ) . ") AND attach_rel_module='{$this->type}'"

Coś usuwa zawartość zmiennej $id_type, może jakiś dodatek? Spróbuj w trybie bezpiecznym.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trybie bezpiecznym jest to samo.

 

Zoptymalizować i naprawić wszystkie tabele sql nie zaszkodzi, aczkolwiek błędy wskazują że problemem jest wersja MySQL na serwerze. Pisz do hostingu lub zmień hosting.

 

Cały czas to robię. A co do wersji MySQL mogę zapytać. Obecnie jest to wersja MYSQL 5.5.31-log.

Edytowane przez Krytyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.