Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Header pod menu


Krytyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam taki problem: 

r2hxa3d.png

header na większych rozdzielczościach nachodzi na menu. Niestety, kombinowałem z css, lecz mi nie wychodzi, bo jest to inny rodzaj menu koło headera. Czy mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Krytyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejsz logo/header bądź edytuj górę strony w css'ie.

 

Bardzo Cię proszę, abyś odpuścił sobie pieprzenie głupot. 

 

U mnie jest git na 1440x900, jedyna opcja to w sekcji bodajże body dać większy width

 

Nie rozumiesz. Na tablecie czy na telefonie jak ktoś wchodzi, to header zasłania. Jak ktoś ma inną rozdzielczość, duża na kompie, to też header zasłania. Jest opcja w css'ie, można się pobawić, aby header wsunąć pod menu. Więc co Ty mi tu opowiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wrzuć na luz, bo nie pomagasz sobie by Ci pomagać.

 

Zmniejsz logo/header bądź edytuj górę strony w css'ie.

 

Bardzo Cię proszę, abyś odpuścił sobie pieprzenie głupot. 

 

U mnie jest git na 1440x900, jedyna opcja to w sekcji bodajże body dać większy width

 

Nie rozumiesz. Na tablecie czy na telefonie jak ktoś wchodzi, to header zasłania. Jak ktoś ma inną rozdzielczość, duża na kompie, to też header zasłania. Jest opcja w css'ie, można się pobawić, aby header wsunąć pod menu. Więc co Ty mi tu opowiadasz?

 

Skoro znasz takie 'opcje' to dlaczego z nich nie korzystasz?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zmniejsz logo/header bądź edytuj górę strony w css'ie.

 

Bardzo Cię proszę, abyś odpuścił sobie pieprzenie głupot. 

 

U mnie jest git na 1440x900, jedyna opcja to w sekcji bodajże body dać większy width

 

Nie rozumiesz. Na tablecie czy na telefonie jak ktoś wchodzi, to header zasłania. Jak ktoś ma inną rozdzielczość, duża na kompie, to też header zasłania. Jest opcja w css'ie, można się pobawić, aby header wsunąć pod menu. Więc co Ty mi tu opowiadasz?

 

 

 

Opowiadam Ci to co wyczytałem z Twojego problemu - napisałeś większa rozdzielczość to skojarzyłem komputery a nie tablety czy smartfony. Opowiadasz głupoty albo nie umiesz sprecyzować Swojego problemu.

 

A tutaj mała pomoc

 

https://www.google.pl/search?q=responisive&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=ibuRVInTMMzdPfrwgOAM#q=responsive+web+design

 

Jak już wstawiasz taki header to usuń czarny background bo wygląda to obciachowo.

 

Kolega AbdulaH dobrze Cie nakierował ale jak widać wiesz lepiej, tylko zastanawia mnie co tutaj robisz skoro pozjadałeś wszelkie rozumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego hejtu. Ja nie pytam o rozwiązania idiotyczne typu: zmniejsz header lub pobaw się css na górze, bo nie jestem aż taki głupi, żeby nie wiedzieć o takich sprawach. Ponadto, napisałem, że wszelkie próby bawienia się z css kończą się źle, dlatego, że nie specjalizuję się w tym, nie mam na to czasu. A skoro jest dostępne to forum, to chyba mam prawo napisać wątek i uzyskać odpowiedź? Po prostu nie czytacie ze zrozumieniem i efekty są jakie są. 

 

Pzdr.

Edytowane przez Krytyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pogarda, tylko nie rozumiem głupot tu wypisywanych. Liczę na pomoc, a nie na gadanie głupot. Jak Ci nie odpowiada, to nie musisz udzielać się w tym wątku. Bo i być może mam jakiś problem z przedstawieniem sytuacji, ale czytanie ze zrozumieniem opanowałem na przyzwoitym poziomie w odróżnieniu od 70% ludzi w Polsce, którzy nie potrafią przeczytać rozkładu jazdy na przystanku. 

 

Jeszcze coś mądrego masz do powiedzenia? Jeżeli nie, to bardzo bym prosił moderację o wyczyszczenie wątku, a nie pobłażanie na tego typu off-topic. Skoro to jest poważne forum, to poważnie traktujemy ludźmi i zwalczajmy głupotę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bo i być może mam jakiś problem z przedstawieniem sytuacji, ale czytanie ze zrozumieniem opanowałem na przyzwoitym poziomie w odróżnieniu od 70% ludzi w Polsce, którzy nie potrafią przeczytać rozkładu jazdy na przystanku.

 

O, to, to, to, to. I jeszcze dodaj do tego zasadę "Chcącemu nie dzieje się krzywda" i będzie komplet na dziś :) A skoro napisałeś:

 

 

Ponadto, napisałem, że wszelkie próby bawienia się z css kończą się źle, dlatego, że nie specjalizuję się w tym, nie mam na to czasu.

 

że nie masz czasu i ochoty na korzystanie z naszych porad, to nie płacz, że Twój problem nie został rozwiązany.

 

 

 Proszę o dodanie mi pkt ostrzeżeń za OT.

 

Niestety ostrzeżenia wyczerpały się. Może być zgrzebny wór i bicz do samobiczowania? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam się za głupiego, starałem Ci się pomóc ale niestety jak grochem o ścianę.

 

Ja nigdzie nie powiedziałem, że jesteś głupi. Doceniam Twoją pomoc wbrew temu, o czym piszesz. Szukam konkretnych rozwiązań, bo wiem, że na tym forum są ludzie, którzy potrafią prześledzić strukturę css i pomóc w tak błahej dla nich sprawie. 

 

@Jurij - gdzie ja napisałem, że nie mam ochoty i czasu na korzystanie z Waszych porad?! Ludzie, czy Wy macie problemy ze zrozumiem podstawowych informacji? Każda, fachowa pomoc jest bardzo cenna. Niemniej, czy ja wyrażam się niewyraźnie? Napisałem uprzejmie: "Niestety, kombinowałem z css, lecz mi nie wychodzi, bo jest to inny rodzaj menu koło headera. Czy mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie?", na co dostałem odpowiedź od osoby niekompetentnej: "Zmniejsz logo/header bądź edytuj górę strony w css'ie." - dlaczego na to nie patrzycie? Ten użytkownik, jak widać, nie wykazał się zbytnio inteligencją, stąd napisałem, aby sobie komentarze darował. Co jak co, ale nie jestem na tyle nienormalny, aby o takich rzeczach nie wiedzieć. Ponadto, napisałem wyraźnie: "header na większych rozdzielczościach nachodzi na menu." - czy to jest niezrozumiałe? Bo albo napisałem bezsensowny temat, gdzie nikt nic nie jest w stanie zrozumieć, albo co niektórzy mają problemy z czytaniem podstawowych informacji. A jak już odpisuję, to wkłada mi się do ust słowa, których nie wspomniałem.

 

Podsumowując: skoro nie uzyskam tutaj rzeczowej pomocy, tylko gadanie głupot i off-topowanie o martyrologi udzielających tutaj odpowiedzi, to może zamknijcie temat i wykażcie się w ten sposób profesjonalizmem, który jak widać zanikł. A jeśli to forum jest choć w minimalnym stopniu poukładane, to rozmawiajmy wreszcie merytorycznie, bez zarzucania konfabulacji. 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Krytyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś wyraźną pomoc i zostałeś nakierowany... Może trochę własnej inicjatywy ?

Jeśli chcesz coś gotowego podanego na tacy to zapraszam Cię do działu "Giełda".

 

 

P.s

Zachowujesz się jak typowy "[ciach]"

 

Jurij: Shelby22 hamuj się z takim słownictwem. Na forum chamstwo i obrażanie innych nie będzie tolerowane. Tym razem ostrzeżenie ustne.

http://ggwp.pl/ - Twoja sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.