Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z zakupem IP.Board


Dynloth
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niestety znów muszę się Was poradzic.

Wczoraj zamówiłem IP.Board z kilkoma innymi dodatkami, zaplaciłem i myślałem, że następnego dnia otrzymam możliwośc pobrania skryptu.

Z rana dostałem wiadomośc z taką informacjią:

 

"Your payment for the invoice detailed below was unsuccessful."

 

Czyli jakimś sposobem nie udało się dokonanie zakupu, więc pewnie muszę czekac na zwrot pieniędzy (Bóg wie ile) i ponownie "spróbowac" kupic skrypt.

Napisałem email do IPS z prośbą o wyjaśnienie, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi.

Szczerze, to jestem zniesmaczony możliwą metodą płatności i jej całym procesem jak na taki porządny skrypt.

Już nie bedę mówił, że zależało mi na czasie ze względu na zbliżający się koniec trwania mojej poprzedniej domeny wraz z serwerem...

 

Cóż mam nadzieję, że kiedyś poprawi się sposób płatności w IPS.

 

Macie może jakiś pomysł jak przyśpieszyc proces zakupu, oraz tym razem poprawne dokonanie kupna?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzednich tematów wnioskuję, że płaciłeś poprzez PayPal. Napisali uzasadnienie? Każda transakcja zatwierdzana jest ręcznie, więc czasami to trwa. Ja niedawno przedłużałem licencję właśnie za pomocą PayPala i wszystko przebiegło bez problemów. Może zamiast wylewać żale i narzekać to w międzyczasie powiąż swoje konto z kontem bankowym i zweryfikuj rachunek bankowy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, płaciłem przez PayPal. Niestety żadnego uzasadnienia nie dostałem. No ja mam takie szczęśie, że zawsze jest coś nie tak.. Albo przelew zostaje "pominięty", albo "nie został dokonany", w tym wypadku transakcja została zkończona niepowodzeniem. :D

Ano narzekam, bo nie lubię jak coś prostego nie idzie po mojej myśli..

Jeżeli to coś pomoże, to spróbuję powiązac.

Dobrze, że jesteście, bo chyba szału bym dostał jakbym miał wszystko sam robic w ciemno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czasem tak jest, jak płatność jest z niepotwierdzonego konta PayPal. Ja bym płacił kartą i byłoby załatwione od razu.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej płacić przez PayPal, to jest najwygodniejsza i jednocześnie najszybsza metoda płatności, szczególnie jeśli chodzi o zagraniczne transakcje czy przelewy między różnymi bankami.

Ja na swoją licencję czekałem paręnaście minut, jak zmieniałem jej adres to odbyło się to w niecałe 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czasem tak jest, jak płatność jest z niepotwierdzonego konta PayPal. Ja bym płacił kartą i byłoby załatwione od razu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.