Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Chrome strasznie długo ładuje stronę lub nie wczytuje jej do końca


Mucek
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Mucek,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam o to taki problem ze z przeglądarki chrome moi użytkownicy maja problem albo im się ładuje długo strona i nie wczytuje jej do końca lub wcale nie wczyta z innych przeglądarek nie ma problemu typu ie lub firefox w czym może tkwić problem pierwszy raz to mam bo przeniosłem się na inny hosting i tez nie wiem czy to nie wina hostingu choć na innym wcześniej dobrze śmigało ale na ten co się teraz przeniosłem ma lepsze parametry wiec wydaje mi się ze raczej to nie ich wina bo czemu na firefox dobrze wszystko działa i na ie proszę o pomoc z góry dziękuje :). Dodam jeszcze ze wyłączałem all modyfikacje aby sprawdzić czy to nie one zamulają czy coś i powiem ze nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem specjalnie chrome i mam to samo kompa mam czystego bo co chwile skany i sprawdzanie co jakis czas programem wlasnie adwcleanerem i nic czyściutko u mnie. Hosting pisal ze problemu musi lezec po stronie silnika forum bo unich zadnych problemow nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce jeszcze to dodac bo to mi w error logach pokazuje z baza mysql cos chyba nie tak:

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Thu, 08 Jan 2015 22:45:16 +0000
 Error: 1115 - Unknown character set: 'UTF-8'
 IP Address: 188.112.36.175 - /Forum/upload/
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: SET NAMES 'UTF-8'
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Thu, 08 Jan 2015 23:20:01 +0000
 Error: 2006 - MySQL server has gone away
 IP Address: 188.112.36.175 - /Forum/upload/admin/index.php?adsess=9ff4a1c345efe66d523e64db6ab189cc&app=core&module=applications&section=setup&do=finish&app_directory=awards&type=install&version=0
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: DELETE FROM skin_cache WHERE cache_set_id=1 AND cache_type='phptemplate' AND cache_value_1='skin_boards'
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/sources/classes/skins/skinCaching.php                                | [db_main_mysql].delete                                                        | 319               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/sources/classes/output/publicOutput.php                              | [skinCaching].rebuildPHPTemplates                                             | 501               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/sources/classes/output/adminOutput.php                               | [output].__construct                                                          | 111               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 | admin/sources/base/ipsRegistry.php                                         | [adminOutput].__construct                                                     | 632               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Thu, 08 Jan 2015 23:20:01 +0000
 Error: 2006 - MySQL server has gone away
 IP Address: 188.112.36.175 - /Forum/upload/admin/index.php?adsess=9ff4a1c345efe66d523e64db6ab189cc&app=core&module=applications&section=setup&do=finish&app_directory=awards&type=install&version=0
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: SELECT * FROM skin_collections ORDER BY set_order, set_id
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 |                                                                            | [skinCaching].__rebuildSkinSetsCache                                          |                   |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

 

 

I takie cos:
 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Fri, 09 Jan 2015 19:21:25 +0000
 Error: 2002 - Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2)
 IP Address: 178.42.75.85 - /Forum/upload/
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.