Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana własnego tytułu dla użytkowników z rangą X


murzynoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wprowadzam na forum rangę VIP i chcę by dawała ona posiadaczowi m.in. możliwość zmiany swojego tytułu.

Czy

 

Ustawienia  >  Members  >  User Profiles > Number of posts a member must have before allowing them to change their member title

 

da się przerobić tak żeby ustawić to pod daną rangę? Może jest jakiś inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie :) Boli mnie samo to, że w ustawieniach danej grupy nie ma opcji, która pozwoliłaby zmianę własnego tytułu/rangi z poziomy "edycji profilu".

Może do:

Ustawienia  >  Members  >  User Profiles > Number of posts a member must have before allowing them to change their member title

da się dodać ustawienie, w którym ustawimy tylko 1 grupę do zmiany tytułu/rangi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pomocą Ci przyjść może aplikacja ibEconomy Points System. Nie wiem tylko czy ma sens istalować taki duży dodatek, jesli chodzi Ci wyłacznie o zmianę tytułu dla określonej grupy. Jednak ibEconomy, posiada możliwość ustawienia konkretnych iTems, które mogą być"kupowane" w zamian za punkty przez wszystkie, lub OKREŚLONE grupy. Jedną z opcji jest możliwość "zakupienia" zmiany własnego tytułu. Dam Ci kilka screenów z mojego serwisu i z ACP:

 

Po stronie forum:

post-13563-0-01485400-1425831560_thumb.p

 

I po stronie ACP. Opcja zmiany tytułu, to jedna z domyślnych w ibEconomy. Posiada też mnóstwo innych dodatków.:

post-13563-0-76268700-1425831621_thumb.p

 

Możesz więc do tematu podejść "kompleksowo" i zaoferować swoim Userom coś więcej. Uprzedzam Cię jednak, że konfiguracja tego molocha jest dosyć skomplikowana i wymaga czasu. Możesz dojśc do tego, że np Userzy danej grupy, np VIP, mogą nabyć określone Items za symboliczną "kwotę" (u mnie waluta nazywa się "zdradki bo  tak ją sobie nazwałem a zdobywa się ją poprzez pisanie postów na forum lub jako wygrana w loterii która też jest częścią ibEconomy), a inne grupy, mają np "zaporową" cenę za ten sam items, lub w ogóle nie mogą go kupić bo nie posiadają uprawnień.

 

Pozdrawiam,

Sem

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.