Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

shoutbox na dół problem/pytanie


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Althalek,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam ipb 3.4.4 i mam duzy problem z przeniesienem shoutboxa na dol , tutaj na forum był jakis temat z tym ale niestety ten sposób mi nie działa mowa o tym

 

http://forum.invisionize.pl/topic/30016-shoutbox-jak-przenie%C5%9B%C4%87-na-sam-d%C3%B3%C5%82-strony-www/

 

ACP :a: Aplikacje :a: ShoutBox :a: Settings :a: Hook: Global ShoutBox :a: Hook te enable? :a: Bottom of Each Page :a:Aktualizuj ustawienia

 

nie mam albo nie wiem jak znalezc hook global shoutbox

 

chociaz jak wejde w hooki mam tam  Shoutbox: Global  ale nie mam juz tego hook te enable ani zadnego polskiego odnosnika bo panel mam pl

 

bardzo prosze o pomoc i w miare jasne wytłumaczenie , dziekuje za pomoc oraz wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

pre_1433543989__przechwytywanie.jpg

A tak btw. to Shoutbox (SB) nie jest modyfikacją lecz aplikacją i to oficjalną (od IPS-u). Napisałeś temat w złym dziale. Prawidłowy jest tu. :P

 

A dopiszę coś jeszcze, mam gest. Jeżeli zaznaczysz:

  • Top of Each Page - SB masz na samej górze,
  • Bottom of Each Page - SB masz na samej dole (tak samo jak na tym forum),
  • Sidebar (Board Index Only) - SB masz tam, gdzie "najnowsze zmiany statusu", "najnowsze tematy" itd.,
  • Above Forum Categories (Board Index Only) - SB będzie pierwszą kategorią,
  • Below Forum Categories (Board Index Only) - SB będzie ostatnią kategorią, na samym dole.
Edytowane przez Althalek
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A tak btw. to Shoutbox (SB) nie jest modyfikacją lecz aplikacją i to oficjalną (od IPS-u).

Gdzieś Ci dzwoni, ale nie w tym kościele. SB nie jest żadną oficjalną aplikacją IPS.
  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.