Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z Nagłówkami? działu.


xkaczors
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

To wpisz ten adres w profilu, bo nikt nie będzie robił inwigilacji Twoich tematów z nadzieją, czy może w którymś łaskawie podałeś adres forum. To po pierwsze. A po drugie styl ze screena nie jest dostępny dla gości, więc jak mamy Ci pomóc? Sprawdziłeś ten plik co podałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wpisz ten adres w profilu, bo nikt nie będzie robił inwigilacji Twoich tematów z nadzieją, czy może w którymś łaskawie podałeś adres forum. To po pierwsze. A po drugie styl ze screena nie jest dostępny dla gości, więc jak mamy Ci pomóc? Sprawdziłeś ten plik co podałem?

Dobrze, przepraszam za problemy zaraz to uzupełnię i udostępnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oryginalnym stylu powiedziałbym, że to ewidentny brak pliku public/style_images/master/maintitle.png na serwerze. A u Ciebie? Trzeba sprawdzić Firebugiem, ale zacząłbym od sprawdzenia tego pliku i ewentualnym dograniu go...

Nie posiadam w ogóle folderu 'master' lecz obrazek maintitle.png posiadam wygląda on tak.

 

EDIT: plik .PNG znajduję się po prostu w obrazkach stylu.

post-24550-0-08670800-1443441330.png

Edytowane przez xkaczors
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jest wyłączone. Daj znać, jak będzie włączone albo daj dane do konta testowego dla grupy mogącej przeglądać forum w trybie wyłączonym i z widocznym stylem który stwarza problem.

Niestety mam wyłączoną możliwość pisania PW...

Strona jest już włączona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Znajdź sobie w styles.css kod:

.maintitle

i dodaj jako background tę belkę (nie wiem gdzie ją masz schowaną na FTP, więc Ci nie dam gotowca). Bo masz tam pusto. I na litość Boską wyłącz ten automatycznie włączający się łomot, bo myślałem, że mnie szlag trafi :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie w styles.css kod:

.maintitle

i dodaj jako background tę belkę (nie wiem gdzie ją masz schowaną na FTP, więc Ci nie dam gotowca). Bo masz tam pusto. I na litość Boską wyłącz ten automatycznie włączający się łomot, bo myślałem, że mnie szlag trafi :blink:

Dobrze dziękuje ci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.