Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

EX2 Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.


extreme

Rekomendowane odpowiedzi

@CSDusty, a co Ci da adres forum jak to jest błąd w Panelu Admina? jestem w fazie testów i tworzenia forum, nie chce, aby ktoś tam zaglądał póki co :) Wstawię i dam do oceny jak skończę :) 

@insp, jest coś takiego:
 

 Serwer nie zezwala na pliki tymczasowe, które powstaną w skonfigurowanym katalogu tymczasowym. Aby obejść ten problem, należy utworzyć plik o nazwie constans.php w /home/lpdlqnsd/public_html, z następującego zawartością:


define( 'TEMP_DIRECTORY', dirname( __FILE__ ) . '/uploads' );

utworzyłem ten plik, wpisałem to co trzeba, wgrałem i dalej to samo. Może chmody trzeba ustawić? tylko jakie?  :icon_surprised:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wgraj sobie spolszczenie z IZE:

 

 

Aby obejść ten problem, należy utworzyć plik o nazwie constans.php w /home/lpdlqnsd/public_html, z następującego zawartością:

 

a potem sprawdź, co konkretnie w tym błędzie napisano. Jeśli dobrze rozumuję, to ten nowy plik constans.php powinien zawierać:

define( 'TEMP_DIRECTORY', dirname( __FILE__ ) . '/uploads' );

czyli w public_html/uploads powinieneś mieć folder na tymczasowe pliki o nazwie _FILE_ ? Jeśli tak, to sprawdź, może ten ma złe chmody... Ale to strzelam w ciemno, więc pewnie się mylę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
define( 'TEMP_DIRECTORY', dirname( __FILE__ ) . '/uploads' );
czyli w public_html/uploads powinieneś mieć folder na tymczasowe pliki o nazwie _FILE_ ? Jeśli tak, to sprawdź, może ten ma złe chmody... Ale to strzelam w ciemno, więc pewnie się mylę ;)
Jurij, nie tędy droga. ;) __FILE__ to magiczna stała PHP. ;)
  • Lubię to 2

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem, ale gdy wrzuce aplikacje ręcznie przez FTP i próbuje ją zaistalować wyrzuca mi błąd 1S111/1 "Przepraszamy, nie masz do tego uprawnień! " pomimo ustawionego CHMODa.

Edytowane przez kredz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o chmody, smrody itp. Instalujecie wtyczki, aplikacje które są przestarzałe i nie zgodne z obecną wersję wtyczki, bądź wersji IPS. Zauważcie, że jak instalujecie aplikacje i nagle wyrzuci nam błąd, automatycznie aplikacja dodaje się do: "Przestarzałe aplikacje". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.