Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z odinstalowaniem i ponowną instalacją shoutboxa


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez necik,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Miałem na forum zainstalowane: Shoutbox 1.4.0 © 2016, by IPB Works. To chyba nie była aktualna wersja, więc pobrałem nową wersję z https://community.invisionpower.com/files/file/5955-if-ipb-shoutbox/ , wrzuciłem pliki na FTP i uruchomiłem upgrade przez ACP. W którymś momencie aktualizacji pojawił się błąd 500, wówczas też przestało działać forum (też błąd 500). Pomyślałem, że to pewnie wina aktualizacji SB, więc w ACP najpierw chciałem odinstalować SB, ale wówczas też pojawiał się błąd 500, więc wybrałem opcję usuń SB. Shoutbox został usunięty, forum wróciło do życia, tylko teraz mam problem z ponowną instalacją SB. Gdy wrzucę na FTP pliki https://community.invisionpower.com/files/file/5955-if-ipb-shoutbox/ , to nigdzie w ACP nie widzę opcji instalacji SB. Nie wiem czy to ważne, ale po usunięciu SB w ACP w menu Aplikacje nadal pozostał link Shoutbox, po kliknięciu którego pojawia się komunikat "Błąd systemu [#404] incorrect_furl".

 

Zatem podsumowując: jak ponownie zainstalować Shoutboxa po wcześniejszym odinstalowaniu?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Wrzuciłem pliki, wyłączyłem SB, usunąłem SB. Udało się bez żadnego błędu. Później jeszcze raz wrzuciłem pliki i pojawiła się opcja instalacji. Teraz już wszystko działa jak powinno, nie mam pojęcia dlaczego wcześniej po aktualizacji były problemy.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.