Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Edytor stylu po utworzeniu nowego stylu nie wyświetla się


miszko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

utworzyłem nowy styl, mam przycisk do przejścia do edytora wizualnego.

Otwieram go, przechodzę do nowej strony, ale niestety nic się nie pojawia. 

Próbowałem z różnych przeglądarek. 

 

Mam aktywną licencję, co prawda dopowiem, że wczoraj resetowałem URL

i wykonałem czystą instalację na nowej domenie. Licencje złapało, w moim

panelu admina jest jako aktywna. Jedynie co mnie dziwi to, że w panelu Client Area

na IPB jeszcze nie powiązało nowej domeny z licencją.

 

Może tutaj tkwi problem i przez to edytor się nie odpala, chociaż dziwne by to było,

skoro u mnie jest licencja aktywna i data wygaśnięcia jest dużo do przodu.

 

Dzięki za wszelkie sugestie.

 

Używam wersji 3.4.9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy resetowałeś URL? Jak kupisz licencję do konkretnej domeny to nie możesz sobie tego od tak od razu zmienić. Zmiana kosztuje, no chyba że licencję masz dłużej niż pół roku i odnawiałeś, to wtedy zmiana jest darmowa. Najprościej to napisz ticket do supportu, wyślij im dane do konta testowego admina i Ci powiedzą, czemu Ci nie działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załapałem się na darmową zmianę i odnawiałem licencję. Wczoraj usunąłem domenę starą, w sumie to Support mi usuwał, bo IPB ma jakiś problem z tym (coś z ich serwisem). 

Następnie dałem fresh install na nowej domenie, wszystko poszło ok i działa. Tylko z tym edytorem jest problem. Do supportu już pisałem, ale wolałem się jeszcze poradzić tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ja, zanalizowałem problem. To znowu problem IPB....

Gdy otwieramy edytor pod spodem dochodzi do połączenia się z serwerami IPB, a dokładniej z adresem http://ips-skin-gen.invisionpower.com/index.php

 

Formułka łączenia wygląda tak, czyli widzimy tutaj swój kod licencji. Oczywiście wstrzeliwując swóje dane tutaj zawsze jest 404. 

 
file_get_contents('http://ips-skin-gen.invisionpower.com/index.php?v='. IPB_LONG_VERSION . '&k=' . urlencode(IPB_REG_NUMBER) . '&i=' . IN_DEV);
 

 

Odpowiedź od serwera to plik skinGenJsonCache.js, który się generuje w folderze /cache, niestety mój zawartość tą którą widać klikając w link czyli odp. nginxa, że mamy 404. 

Niech ktoś z Was spróbuje stworzyć nowy skin i otworzyć ten edytor i da znać. 

Edytowane przez miszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.