Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Po zalogowaniu na konto admina znika logo graficzne


necik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwną sytuację na forum: gdy jestem niezalogowany, to widzę logo forum, ale gdy zaloguję się, to logo znika i w jego miejscu pojawia się tekst z nazwą forum (tak jakby logo nie było ustawione). Co dziwne sytuacja nie ma miejsca gdy korzystam z konta testowego.

 

Tak samo dzieje się gdy w forumDisplay dodałem tekst "ads" (docelowo w tym miejscu będzie reklama) - tekst znika po zalogowaniu na konto admina, na testowym koncie wszystko ok.

 

Jaka może być tego przyczyna?  :icon_surprised:

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To domyślny skin? Czyścisz cookie przed testami? Na różnych przeglądarkach to sprawdź jeszcze. U mnie czasem Fx robi niezły psikusy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest domyślny styl (innych nie ma). Sprawdziłem na FF, usunąłem cookie i wciąż to samo - jak zaloguję się na konto admina, to logo i "ads" znika, jak na konto testowe, to nie ma problemu. Na Chrome tak samo.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na razie nie jest żadna reklama. Po prostu słowo "ads" wstawione na sztywno w szablonie forumDisplay

{{if !\IPS\Request::i()->advancedSearchForm}}
	{{$followerCount = \IPS\forums\Topic::containerFollowerCount( $forum );}}
	<div class="ipsPageHeader ipsClearfix">
		<header class='ipsSpacer_bottom'>
			<h1 class="ipsType_pageTitle">{$forum->_title}</h1>
			{{if $forum->sub_can_post and !$forum->password}}
				<div class='ipsPos_right ipsResponsive_noFloat ipsResponsive_hidePhone'>
					{template="follow" app="core" group="global" params="'forums','forum', $forum->_id, $followerCount"}
				</div>
			{{endif}}
			{{if $forum->description}}
				<div class='ipsType_richText ipsType_normal'>
					{$forum->description|raw}
				</div>
			{{endif}}

			{{if $forum->show_rules == 1}}
				<hr class='ipsHr'>
				<a href="#elForumRules" class='ipsJS_show ipsType_normal' data-ipsDialog data-ipsDialog-title="{lang="forums_forum_{$forum->id}_rulestitle"}" data-ipsDialog-content="#elForumRules">{lang="forums_forum_{$forum->id}_rulestitle"}</a>
				<div id='elForumRules' class='ipsAreaBackground_light ipsPad ipsJS_hide'>
					<div class='ipsType_richText ipsType_medium'>{lang="forums_forum_{$forum->id}_rules"}</div>
				</div>
			{{elseif $forum->show_rules == 2}}
				<hr class='ipsHr'>
				<strong class='ipsType_normal'>{lang="forums_forum_{$forum->id}_rulestitle"}</strong>
				<div class='ipsType_richText ipsType_normal ipsSpacer_top'>{lang="forums_forum_{$forum->id}_rules"}</div>
			{{endif}}
		</header>
	</div>
ads<br><br>
	{{if $forum->children()}}
		<div class='ipsList_reset cForumList ipsBox ipsSpacer_bottom' data-controller='forums.front.forum.forumList' data-baseURL=''>
			<h2 class='ipsType_sectionTitle ipsType_reset'>{{if $forum->sub_can_post}}{lang="subforums_header"}{{else}}{lang="subforums_header_category"}{{endif}}</h2>
			{{if theme.forum_layout === 'grid'}}
				<div class='ipsAreaBackground ipsPad' data-role="forums">
					<div class='ipsGrid ipsGrid_collapsePhone' data-ipsGrid data-ipsGrid-minItemSize='300' data-ipsGrid-maxItemSize='400' data-ipsGrid-equalHeights='row'>
						{{foreach $forum->children( 'view' ) as $childforum}}
							{template="forumGridItem" group="index" app="forums" params="$childforum"}
						{{endforeach}}
					</div>
				</div>
			{{else}}
				<ol class="ipsDataList ipsDataList_zebra ipsDataList_large ipsAreaBackground_reset">
					{{foreach $forum->children( 'view' ) as $childforum}}
						{template="forumRow" group="index" app="forums" params="$childforum, TRUE"}
					{{endforeach}}
				</ol>
			{{endif}}				
		</div>
	{{endif}}
{{endif}}
<div data-controller='forums.front.forum.forumPage'>
	<ul class="ipsToolList ipsToolList_horizontal ipsClearfix ipsSpacer_both">
		{template="forumButtons" group="forums" params="$forum"}
	</ul>
	{$table|raw}
</div>
{{if !\IPS\Request::i()->advancedSearchForm && $forum->sub_can_post and !$forum->password}}
	<div class='ipsResponsive_showPhone ipsResponsive_block ipsSpacer ipsSpacer_both'>
		{template="follow" app="core" group="global" params="'forums','forum', $forum->_id, $followerCount"}
	</div>
{{endif}}

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Poniżej przyczyna. W sumie to nawet nie wiem skąd wziął się ten "IPS Support theme" (wcześniej chyba go nie było).

 

Its because you have a different theme for people when they are logged in. When you are viewing as guest, its showing the default theme, however it is showing IPS Support theme when logged in, which has no logo. I have corrected this for you, so it should now be showing correctly. Its likely it was actually only your own account.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hah, widocznie pisałeś do nich zgłoszenie i tworzy takiego skina automatycznie.

Zatem - jednak to nie był domyślny skin jak pytałem:

 

To domyślny skin?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.