Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z uprawnieniami widoczności kategorii i działów dla gości


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na forum mam pewien problem z uprawnieniami dla poszczególnych kategorii i działów dla gości odwiedzających forum.

Poniżej przedstawiam próbę edycji uprawnień jednej z kategorii na forum - nie da się zezwolić gościowi na jej wyświetlanie. Po kliknięciu w kwadracik nic się nie dzieje. Z pozostałymi rangami jest wszystko w porządku.

aN75EiF.png

 

Tak samo jest przy próbie edycji uprawnień widoczności kategorii i działów dla gości - mogę na przykład zaznaczyć widoczność i czytanie działu z pochwałami, czy też skargami, ale co z tego skoro nie mogę już ustawić widoczności kategorii, w której się znajdują, przez co ich nie widzą.

lGpeC80.png

Z pozostałymi trzema kategoriami na forum jest tak samo. Tylko w trzech, które obecnie są widoczne dla gości mogę wszystko bez problemu zmieniać.

Dodam, że stało się to nagle, niczego nie edytowałem. Proszę o pomoc. Wersja IPS: 4.1.12.2.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Próbowałeś edytować te uprawnienia z poziomu edycji (sic) forum lub uprawnień grupy? W obu przypadkach się nie da?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jurij napisał:

Sprawdź czy problem występuje na innej przeglądarce. Jeśli tak, to pisz ticket do supportu, sprawdzą to od środka.

Tak, problem dalej występuje.

9 godzin temu, DawPi napisał:

Próbowałeś edytować te uprawnienia z poziomu edycji (sic) forum lub uprawnień grupy? W obu przypadkach się nie da?

Próbowałem i w obu przypadkach się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.