Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

problem z zarządzaniem menu


skilledovv

Rekomendowane odpowiedzi

jak edytować "nową pozycję" ?klikam na to pojawia się nowe menu ale nie mogę z tym nic zrobić.

 

menu.png

 

 

menu1.png

 

 

może ja coś robię źle, ale po utworzeniu "nowa edycja" nie mam możliwości tego edytowania, chyba, że robi się to jakoś inaczej. Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapytam:

Czy styl w acp jest domyślnym stylem?

Czy taka sama sytuacja wystepuje po kliknieciu w "przegladaj"?

Dzieje się tak po jakiejś konkretnej aktualizacji, czy od zawsze (czy po prostu)?

Czy po najechaniu myszką na niebieskie tło reaguje(ta myszka)?

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styl jest domyślny, sytuacja wygląda tak samo jak najadę na jakąkolwiek zakładkę, tylko tło i nic więcej, jak najadę na to tło to się nic nie dzieje.

Dzieje się ot tak po prostu(tak mi się wydaję) od czasu gdy odkryłem tą zakładkę, nie mogę z nią nic zrobić.

 

 

asdasdasda.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

trochę czasu minęło, trochę się nie mogłem dogadać z supportem Ipsu ale w końcu ogarnąłem co miałem :)

wygląda to następująco, kiedyś zainstalowałem Shoutboxa, a potem usunąłem, pliki zostały i wywalały błąd

Class IPS\forums\extensions\core\FrontNavigation\shoutbox could not be loaded. Ensure it has been properly prefixed with an underscore and is in the correct namespace. (256)

za cholerę nie potrafiłem tego błędu ogarnąć, IPS pisał, że to wina właśnie tych plików i mam to ogarnąć, ale ja się nie mogłem pogodzić z tym, że jak to możliwe, że menu może nie działać od takich plików i w dodatku wyłączonego/usuniętego SB. Dzisiaj nad tym rozmyślałem, przeszukałem ftp, usunąłem plik shoutbox.php przeładowałem cache i gra gitara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.