Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Sign in to follow this  
pixelpuls

cenzura postów

Recommended Posts

w ostatnim czasie napisałem dość krytyczny post pod adresem niejakiego rammiro (=***) z Android.com.pl, w którym napisałem wprost co myślę o jego adminowaniu, zdolnościach adminowania itp. Do postu dopisał się niejaki @Macsch15 twierdząc że forum to nie miejsce na prywatne wycieczki.

To ja się pytam co jest prywatną wycieczką wg @Macsch15? A jeśli @Macsch15 chce wiedzieć to napisanie prawdy wprost to nie jest prywatna wycieczka tylko chęć pokazaniu publice swojego zdania. Natomiast to że owy mod edytował mój post, świadczy o tym że chce aby prawda (z której sobie doskonale zdaje sprawę) nie wyszła na jaw? Dlaczego? Krycie kolegi 'po fachu' gdyż oboje są adminami ma ACPL.

Super podejście nie ma co.

A ja informuje iż mi rammiro podpadł już nie raz i nie mam zamiaru tego przemilczać. Jeśli komuś się to nie podoba to niech ma pretensje do rammiro że zachowywał się tak a nie inaczej.

Edited by Macsch15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czułe powitania,

Nie wiem kto to jest ramirro ani kim Ty jesteś. Natomiast wiem, że znajdujemy się na forum polskiego supportu produktów Invision Power Services. To co opisałeś powyżej nie ma żadnego związku z produktami IPS i jeśli moderator ocenzurował Twoje wypowiedzi, widocznie miał ku temu powód. Jeśli chcesz się obrzucać błotem z innymi użytkownikami i wylewać na siebie pomyje, możesz to robić na własnym forum lub jeśli ktokolwiek naruszył Twoje dobra osobiste - możesz zgłosić sprawę do organów ścigania. Ewentualnie napisz pamiętnik i przelej na papier co Cię ciśnie w tym pięknym i słonecznym dniu.

Pozdrawiam

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Założyć sprawę sądową? Chętnie tylko po co i czy ma to jakikolwiek sens? Sąd wyda wyrok, Przemek go wykona, po czy,m zmieni nick, adres swojego forum i dalej będzie grał niewiniątko kontynuując swoje zachowanie.

Nie lepiej całe to jego forum zgłosić via abuse do operatora za nadużycia (notoryczne obrażanie użytkowników itp), niech się oni męczą?

Chodzi o uporanie się z nimi raz na zawsze. Ciach i koniec. Ja ze swojej strony, gwarantuje że będę im robił antyreklamę gdzie się tylko da i jak się tylko da. I zachęcam do tego innych.

I skończyły się czasy że siedzę cicho widząc coś takiego jak uskutecznia @Macsch15 (dopiski itp) oraz @rammiro (tolerowanie buractwa, zamiatanie sprawy pod dywan, itp).

Edited by pixelpuls

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha. Dziękujemy za wyrażenie opinii i życzymy miłego dnia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednak dodam coś skromnego jeśli pozwolicie, mimo że już nie pamiętam którego konkretnie postu dotyczy ten temat.

Drogi @pixelpuls, prywatnymi wycieczkami nazywam to, co uczyniłeś na tym właśnie forum. Nikt tutaj nie zna kogoś takiego jak "rammiro", tymczasem Ty, ignorując całkowicie główną tematykę forum i wątku, zacząłeś dyskutować o tym człowieku i rozpisywać się co on zrobił według Ciebie złego. Nikogo to nie interesuje jakie miałeś spięcia z nim, również w tym przypadku nie ma też mowy o tym, aby ten człowiek zaszkodził większej ilości osób, które faktycznie mogły o nim nie słyszeć np. próbą oszustwa przy sprzedaży.

Chciałbym się również odnieść do konkretnie tej części postu:

7 godzin temu, pixelpuls napisał:

Krycie kolegi 'po fachu' gdyż oboje są adminami ma ACPL.

Mianowicie: Na forum, o którym mowa w pierwszym poście, wydaje mi się, że nie mam nawet założonego konta, a co dopiero jakieś znajomości i grupy administratora. Ot, taka ciekawostka :)

Podsumowując: Forum invisionize.pl to nie targowisko na którym coś sobie wykrzyczysz i będziesz liczył na owację. Takie sprawy załatwiaj prywatne, albo przynajmniej na forum, którego dotyczy ten problem.

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.