Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Klub otwarty  ·  20 członków

Ize Clubbers

O sobie..


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Od początku mojego internetu instalowałem takie fora, począwszy od phpbb, phpbb by Przemo :D simple machine , mybb, i płatne vbulletin i ipb od ver 2.0 testowej do iluś tam postów jak to mówili ;) , zostałem na tym bo lepszy był support    ;) Inne śmieszne pewnie już nie istniejące w dziesiątkach, takie hobby :)  Choć na php by przemo jedną templatkę sprzedałem kilka razy, taki wygląd vbulletin, potem się rozeszło i nici z biznesu ;) - to były czasy i szał, że każdy chciał mieć forum, a by Przemo cud malina :dance6:

Przyszedłem od konkurencji ;) chyba ten spaner był tam adminem i chyba się tam wykłucaliście DawPi? Dlatego rozłam :D, po jakimś czasie invisionize przejęło jego bazę, i dostałem ze 2 lata dłuższego stażu ;)

Pozdrowić

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

O IZE dowiedziałem się, kilka lat temu jak zacząłem się bawić w IP.Board swego czasu jeszcze wersja 3.0 :)

Znalazłem IZE jako pierwszą stronę ze spolszczeniem do IPB 3.0 a, że spolszczenie było full profesjonalne to zostałem z wami i jakoś się trzymam nadal. :)

I sam próbuję pomóc jak mogę w rozwoju IZE. :) 

Edytowane przez Ernislav002
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.