Jump to content
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Open Club  ·  20 members

Ize Clubbers
 1. What's new in this club
 2. Serwus! Jestem tu, żeby się uczyć i oddawać nabytą wiedzę innym Uszanowania dla wszystkich klubowiczów, razem i z osobna.
 3. Guest

  O sobie..

  a ja strugam tutaj klucze językowe w spolszczeniu wraz z @insp i @DawPi jesteśmy sprite'y for non english users
 4. O IZE dowiedziałem się, kilka lat temu jak zacząłem się bawić w IP.Board swego czasu jeszcze wersja 3.0 Znalazłem IZE jako pierwszą stronę ze spolszczeniem do IPB 3.0 a, że spolszczenie było full profesjonalne to zostałem z wami i jakoś się trzymam nadal. I sam próbuję pomóc jak mogę w rozwoju IZE.
 5. Od początku mojego internetu instalowałem takie fora, począwszy od phpbb, phpbb by Przemo simple machine , mybb, i płatne vbulletin i ipb od ver 2.0 testowej do iluś tam postów jak to mówili , zostałem na tym bo lepszy był support Inne śmieszne pewnie już nie istniejące w dziesiątkach, takie hobby Choć na php by przemo jedną templatkę sprzedałem kilka razy, taki wygląd vbulletin, potem się rozeszło i nici z biznesu - to były czasy i szał, że każdy chciał mieć forum, a by Przemo cud malina Przyszedłem od konkurencji chyba ten spaner był tam adminem i chyba się tam wykłucaliście DawPi? Dlatego rozłam :D, po jakimś czasie invisionize przejęło jego bazę, i dostałem ze 2 lata dłuższego stażu Pozdrowić
 6. Napisz kilka zdań o sobie, skąd się dowiedziałeś o IZE, czego tutaj szukasz etc.
 7.  

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.