Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

dwa wyrazy nie po polsku wgrane ze stylem


emiltoja

Rekomendowane odpowiedzi

siemanako, mam taki maly prolbemik, gdyz iz po wgraniu stylu/skina mimo iz mam spolszczenie wgrane sa dwa wyrazy po litewsku(jezyk litewski), nie wiem jak to spolszczyc, szukalem tego w kodzie, myslalem ze po prostu w kodzie jest to napisane ale nie znalazlem tego... prosze o pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom zem tak zrobil chlopie, ale nie znalazlem tego, niby jak mam to znalezc, jak zapewne to gdzies jest jakas linijka w ktorej nie ma tego tekstu co zostal przetlumaczony tylko polecenie przetlumacz

 

zbadalem ten element co jest po innym jezyku

}
 
index.php?ipbv=common.css:129
.nstatsText {
  1. text-allign: center;
  2. font-size: 11px;
  3. color: #469ebf;
  4. font-weight: 300;
}
szukalem tego .nstatstext { w kodzie css za pomoca ctrl + f i znalazlem takie cos
 
.nstatsText{font-weight: 300; font-family:'Trebuchet MS',tahoma,hevetica,arial;display:block;text-align:center;color:#1A1B1B;line-height:23px;text-transform:uppercase;font-size:16px}.nstatsText{text-allign:center;font-size:11px;color:#469ebf; font-weight: 300;}
 
ten kod odpowiada za czcionke itd, ale nie za jezyk
styl/skin nkglt jutro przesle link do niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.