Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

cryptopremium

Błąd 2S136/V

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiliśmy przeniesienie forum z PHPBB3 zgodnie z instrukcjami z poradnika na tym forum i wszystko jest ok tylko np. jeśli klikam w ostatni temat na stronie głównej - tutaj przy danym forum pisze kto ostatni post napisał to nie wchodzi w ten temat tylko wyskakuje błąd (może ktoś miał podobny przypadek)  :

Nie możemy znaleźć pozycji którą próbowałeś przeglądać

Kod błędu: 2S136/V

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba nie - to by nic nie działało, a nie tylko ostatnie posty. W mnie info w forach się nie odświeżyło i tam wyświetlają się linki do tematów o ID 0. Miałem tak po konwersjach.

Przebudowałeś i przeliczyłeś zawartość po konwersji? Przycisk "Finish..." po konwersji automatycznie doda wszystkie niezbędne zadania do uruchomienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiliśmy przeniesienie forum z PHPBB3 zgodnie z instrukcjami z poradnika i wszystko jest ok tylko np. jeśli klikam w ostatni temat na stronie głównej (tutaj przy danym forum pisze kto ostatni post napisał to nie wchodzi w ten temat tylko wyskakuje błąd (może mieliście podobny przypadek?) :

Nie możemy znaleźć pozycji którą próbowałeś przeglądać

Kod błędu: 2S136/V

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A poza tym zdecyduj się i pisz w jednym poście, skoro problem dotyczy tego samego błędu :excl: Połączyłem posty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, insp napisał:

A poza tym zdecyduj się i pisz w jednym poście, skoro problem dotyczy tego samego błędu :excl: Połączyłem posty.

Sry umknął mi ten temat myślałem że został skasowany. Dzięki za połączenie. 

12 godzin temu, DawPi napisał:

Jak wygląda ten link? Wklej go tutaj w code.

Tak wygląda link : 

http://forum.newtechnologyclub.com/index.php?/topic/0-re-telegram-bądź-na-bieżąco/&do=getNewComment

Wszystko inne działa poprawnie tylko te linki ze strony głównej nie działają 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
37 minut temu, insp napisał:

Stawiał bym jednak na przepisywanie linków i .htaccess

A ja na to co napisałem:

12 godzin temu, DawPi napisał:

Chyba nie - to by nic nie działało, a nie tylko ostatnie posty. W mnie info w forach się nie odświeżyło i tam wyświetlają się linki do tematów o ID 0.

8 godzin temu, cryptopremium napisał:

http://forum.newtechnologyclub.com/index.php?/topic/0-re-telegram-bądź-na-bieżąco/&do=getNewComment

;)

• Lubię to 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 11.10.2017 o 18:47, DawPi napisał:

Przebudowałeś i przeliczyłeś zawartość po konwersji? Przycisk "Finish..." po konwersji automatycznie doda wszystkie niezbędne zadania do uruchomienia.

Wykonałeś to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 godzin temu, DawPi napisał:

Wykonałeś to?

Tak, jednak to nic nie pomogło.

Znalazłem rozwiązanie : 

Wystarczyło stworzyć nowe kategorie forum ( te same nazwy lecz na nowo). Do kategorii przeniosłem zaimportowane fora i teraz działa. Wszystko co pojawiało się w starych kategoriach zaimportowanych nie działało na stronie głównej. Teraz jest ok.

Temat do zamknięcia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.