Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd przy wyłączeniu forum


Snajper16666

Rekomendowane odpowiedzi

Mam, problem ze stylem mianowicie wygląda to tak że kiedy wyłączę forum wyświetla się pusta strona tylko z tłem forum zamiast standardowego forum wyłączone i poniżej podany powód i możliwość logowania.

Wie ktoś może jak to naprawić aby była cała strona powód i możliwość logowania.

Od razu podsyłam plik displayBoardOffline (z tego co doczytałem on odpowiada za stronę z powodem wyłączenia )

 

Wygląda on tak:

<h1 class='ipsType_pagetitle'>{parse expression="sprintf( $this->lang->words['board_offline_desc'], $this->settings['board_name'])"}</h1>
<div class='ipsType_pagedesc'>{$message}</div>
<br /><br />
<p>
	<if test="isGuest:|:!$this->memberData['member_id']">
<a href='{parse url="app=core&module=global&section=login" base="public"}' title='{$this->lang->words['attempt_login']}' class='ipsButton'>{$this->lang->words['click_login']}</a>

	<else />
		<a href='{parse url="app=core&amp;module=global&amp;section=login&amp;do=logout&amp;k={$this->member->form_hash}" base="public"}' title='{$this->lang->words['log_out']}' class='ipsButton_secondary'>{$this->lang->words['log_out']}</a>
	</if>
</p>
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Sprawdź w acp w zakładce Support logi - daj znać jak coś tam jest i wklej ich treść z czasu kiedy wyłączasz forum. 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To niech support serwera włączy wyświetlanie błędów, bo jest to wyłączone u nich.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.