Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kupujemy powerbanka - najlepsze mobilne źródło energii to... ?


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Czułe powitania,

 

Jako że jestem już potwornie zmęczony  notorycznym wpatrywaniem się w poziom baterii na moim telefonie i nieustanną loterią czy uda się dotrwać wieczora i czy będzie gdzie podładować telefon, postanowiłem kupić power banka. Z tego co się orientuję, to na chwilę obecną najlepsze urządzenia (nie licząc chińskich wynalazków) mają po 20 000 mAh. Wpadły mi w oko dwa modele póki co:

 

1. A-data P20000D za 99 PLN w x-komie:

product-big,adata-power-bank-p20000d-200

Plusem jest wyświetlacz led pokazujący dokładny poziom pozostałej energii w % oraz możliwość ładowania dwóch telefonów jednocześnie.

2. Energizer EU20001:

 

P0019_20161206111632.jpg

 

Fajny wygląd, możliwość ładowania do 3 urządzeń jednocześnie, kabel usb w zestawie, 4 kontrolki pokazujące poziom energii i znana marka w świecie nośników energii. Cena powyżej 200 zł w znanej sieci marketów elektronicznych dla plebsu.

 

I tu pojawia się pytanie który wybrać? A może jest coś godniejszego uwagi? Pojemniejszego? Lepszego? Budżet nie ma znaczenia, liczy się pojemność, wytrzymałość i niezawodność.  Zapraszam do dyskusji :)

 

Pozdrawiam,

 

Jurij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi bo? Jakoś nie lubię chińszczyzny, te wszystkie azjatyckie wynalazki do mnie nie przemawiają. Z resztą kupowanie czegokolwiek co ma mniej pojemności niż najbardziej pojemne urządzenia na rynku mija się z celem. Bo jak mam jeszcze to pudełko ładować równie często co telefon, to co to za interes?

 

W dniu 1.11.2017 o 11:15, Macsch15 napisał:

 

 

Dzięki, ale jakbym się chciał bawić w Adama Słodowego to bym nie zakładał tego tematu tylko już dawno bym sobie wystrugał własnego power banka z zapałek i wsadził do niego akumulator z trabanta.

 

Serio przydałoby się coś solidnego, pojemnego i w miarę możliwości niezawodnego :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
3 godziny temu, Jurij napisał:

DawPi bo? Jakoś nie lubię chińszczyzny

Bo tak czy siak wszystko jest z Chin? Znajomy który pracuje w swiatbaterii.pl mówi, że tylko takie sa polecane.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Temat zakończony happy endem =) W końcu zdecydowałem się zakupić pod koniec ubiegłego roku powerbank A-Data P20000D za 99PLN w X-komie. Dlaczego? Dwukrotnie tańszy od konkurencji, ma dwa złącza usb (dwa telefony jednocześnie ładowane) plus wyświetlacz LCD pokazujący dokładny stan naładowania urządzenia. Po kwartale użytkowania mogę powiedzieć krótko - rewelacja! Nigdzie się bez niego nie rozstaję. Powerbank jest duży, ciężki, solidnie wykonany i niesamowicie pojemny czyli taki jak być powinien. Potrafi naładować mojego smartphone'a około 6-krotnie i robi to w piorunująco szybkim tempie. Jeśli dajmy na to jesteśmy na wycieczce i padamy ze zmęczenia a smartphone pokazuje mniej niż 15% baterii - możemy iść sobie gdzieś na obiad, podłączyć telefon i wychodzimy z restauracji z naładowanym do pełna telefonem. A jak już się rozładuje, to wystarczy go podłączyć wieczorem do mocnej ładowarki (takiej od nowszych smartphone'ów) i po 10-12 godzinach urządzenie powinno być naładowane na 100%.  Właściwie tego oczekiwałem i jeśli ktoś stoi przed zakupem - polecam.

 

Zdjęcia pamiątkowe Sony Xperia Z3 Compact & Power Bank A-Data P20000D:

 

DSC_0093.thumb.JPG.8749f37fecb5aab7b70158990b2e8cf1.JPG

DSC_0094.thumb.JPG.0d848abb851fcfb2670ec17f91427200.JPG

 

 

:Tip-Hat:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.