Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Czy można jakoś nadpisać forum oryginalnymi plikami?


DejaVu24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po przenosinach, wywala jakieś dziwne błędy. Co prawda forum, ogólnie jako tako działa, w takim normalnym przeglądaniu, ale np jak klikam w Zgłoszoną zawartość, to wywala takie coś.

INSERT INTO `core_file_logs` ( `log_action`, `log_type`, `log_configuration_id`, `log_method`, `log_filename`, `log_url`, `log_container`, `log_msg`, `log_date`, `log_data` ) VALUES ( 'delete', 'log', 1, 'FileSystem', 'root_map.js.d6b866cfb293898a70dc7cbdb19c9dc5.js', IPS\Http\Url\Internal::__set_state(array(
   'base' => 'none',
   'isInternal' => true,
   'isFriendly' => false,
   'url' => 'http://domena123.pl/uploads/javascript_global/root_map.js.d6b866cfb293898a70dc7cbdb19c9dc5.js',
   'data' => 
  array (
    'scheme' => 'http',
    'host' => 'domena123.pl',
    'port' => NULL,
    'user' => NULL,
    'pass' => NULL,
    'path' => '/uploads/javascript_global/root_map.js.d6b866cfb293898a70dc7cbdb19c9dc5.js',
    'query' => '',
    'fragment' => NULL,
  ),
   'queryString' => 
  array (
  ),
   'hiddenQueryString' => 
  array (
  ),
)), 'javascript_global', 'file_deletion', 1513186111, NULL )
IPS\Db\Exception: Table 'domena123_film1.core_file_logs' doesn't exist (1146)
#0 /home/domena123/public_html/system/Db/Db.php(807): IPS\_Db->preparedQuery('/*IPS\\_File::lo...', Array)
#1 /home/domena123/public_html/system/File/File.php(1367): IPS\_Db->insert('core_file_logs', Array)
#2 /home/domena123/public_html/system/File/FileSystem.php(356): IPS\_File->log('file_deletion', 'delete', NULL, 'log')
#3 /home/domena123/public_html/system/Output/Javascript/Javascript.php(905): IPS\File\_FileSystem->delete()
#4 /home/domena123/public_html/system/Output/Javascript/Javascript.php(752): IPS\Output\_Javascript::_writeJavascriptFromResultset(Array, 'map.js', 'global', 'root')
#5 /home/domena123/public_html/system/Output/Javascript/Javascript.php(876): IPS\Output\_Javascript::compile('global', 'root', 'map.js')
#6 /home/domena123/public_html/system/Output/Output.php(477): IPS\Output\_Javascript::compile('core', 'front', 'front_modcp.js')
#7 /home/domena123/public_html/system/Output/Output.php(289): IPS\_Output::_getJavascriptFileObject('core', 'front', 'front_modcp.js')
#8 /home/domena123/public_html/applications/core/modules/front/modcp/modcp.php(165): IPS\_Output->js('front_modcp.js', 'core')
#9 /home/domena123/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\front\modcp\_modcp->manage()
#10 /home/domena123/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#11 /home/domena123/public_html/index.php(12): IPS\_Dispatcher->run()
#12 {main}

 

Tak dla mnie to tylko widzę, że niby nie posiadam tabeli w bazie

IPS\Db\Exception: Table 'domena123_film1.core_file_logs' doesn't exist (1146)

Ale tej tabeli core_file_logs, nie mam na tej oryginalnej bazie co przenosiłem, a wszystko pięknie działało, oczywiście nie mam też teraz na nowym hostingu w nowej bazie.

Np dodając randomowy skin, czy przy usuwaniu jego też wywala podobnie, również jak poruszam się po PA to czasami wywala błędy.

INSERT INTO `core_file_logs` ( `log_action`, `log_type`, `log_configuration_id`, `log_method`, `log_filename`, `log_url`, `log_container`, `log_msg`, `log_date`, `log_data` ) VALUES ( 'delete', 'log', 1, 'FileSystem', NULL, NULL, 'css_built_6', 'container_deletion', 1513187152, '{"adsess":"b773cc9c78fd5bf04298e535470eaf71","app":"core","module":"customization","controller":"themes","do":"delete","id":"6","wasConfirmed":"1","_ga":"GA1.2.1531755448.1502344154","ips4_stream_view_all":"condensed","ips4_anon_login":"1","ips4_pass_hash":"6cad32d70fe11f18e0d3396018587c84","ips4_device_key":"0512015d398c9bb8e748854d8590956b","ips4_villain42_ifbg_class":"ipsfocus_bg1","_gid":"GA1.2.1954531825.1506274301","ips4_focusMessage_1":"dismissed","ips4_IPSSessionSetup":"fm5m7nqb70ru8e0qpatfjv2kb6","ips4_hasJS":"true","ips4_acpTabs":"{\"core\":[],\"community\":[],\"members\":[],\"nexus\":[],\"cms\":[],\"stats\":[],\"customization\":[]}","ips4_theme":"5","ips4_IPSSessionAdmin":"b773cc9c78fd5bf04298e535470eaf71","ips4_ipsTimezone":"Europe\/Warsaw","ips4_IPSSessionFront":"glpanblteq5qodhef6v57ns537","ips4_member_id":"1","ips4_login_key":"c4c70775f20abe3f1e89145ac54d1b9c","_gat":"1"}' )
IPS\Db\Exception: Table 'domena123_film1.core_file_logs' doesn't exist (1146)
#0 /home/domena123/public_html/system/Db/Db.php(807): IPS\_Db->preparedQuery('/*IPS\\_File::lo...', Array)
#1 /home/domena123/public_html/system/File/File.php(1367): IPS\_Db->insert('core_file_logs', Array)
#2 /home/domena123/public_html/system/File/FileSystem.php(432): IPS\_File->log('container_delet...', 'delete', Array, 'log')
#3 /home/domena123/public_html/system/Theme/Theme.php(1332): IPS\File\_FileSystem->deleteContainer('css_built_6')
#4 /home/domena123/public_html/system/Node/Controller.php(1213): IPS\_Theme->delete()
#5 /home/domena123/public_html/applications/core/modules/admin/customization/themes.php(2269): IPS\Node\_Controller->delete()
#6 /home/domena123/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\core\modules\admin\customization\_themes->delete()
#7 /home/domena123/public_html/system/Node/Controller.php(62): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#8 /home/domena123/public_html/applications/core/modules/admin/customization/themes.php(49): IPS\Node\_Controller->execute()
#9 /home/domena123/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(146): IPS\core\modules\admin\customization\_themes->execute()
#10 /home/domena123/public_html/admin/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#11 {main}

Tzn wywala błąd, ale skin po refreszu jakby jest, czyli się instaluje, przy usuwaniu to samo, wywala błąd ale się usuwa.

Pomijając ze nie mam tej tabeli, może to wina, że jakieś pliki nie skopiowały się dokładnie? Choć mam 2x ściągane przez Filezilla, i nie wywalało błędów,, Kopiowałem jedną jak i drugą wersje na nowy hosting. To samo z bazami danych, mam, 2 wersje, jedną dużą, i drugą podzieloną na dwie części. Ale ciągle jest to samo.

I nie wiem, można np jakoś nadpisać oryginalnymi plikami forum, pomijajac np config czy coś jeszcze? Czy jednak przy instalacji ta struktura się mocniej zmienia?

 

-edit

Jednak nie da się usunać skina, udało się tylko zainstalować :<

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ale co Ty zrobiłeś? Przeniosłeś forum?

Uruchom support w acp - sprawdzi błędy i naprawi to co się da. 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo, jak w drugim błędzie co wkleiłem. Wgrywam teraz inną bazę co mam po części kopiowaną, i podmienie, porównam strukture.

Ogólnie z widoku usera zwykłego wszystko chyba dobrze śmiga, tylko jakieś administracyjne rzeczy padają, dlatego w PA jakby non stop te błędy, -- wchodzę w szablony wywala bład, klikam klikam, za 4 razem załapie i wchodzę.

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.