Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ten plik stylu nie może być zapisany


Kargho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam dosyć poważny problem z forum. Jakiś czas temu zainstalowałem forum, pozmieniałem trochę styl i zapisałem. Wczoraj chciałem dokonać kolejnych edycji i zaczęło mi wysypywać za każdym razem "Ten plik stylu nie może być zapisany".
Przed rozpoczęciem edytowania stylu zrobiłem jego kopię. Okazuje się, że taki błąd wywala nawet na domyślnym stylu którego specjalnie nie ruszałem, pracowałem na jego kopii.

 

Przeinstalowałem forum, zaczęło działać. Wczoraj wieczorem dodałem kilka kodów do CSS i poszedłem spać. Dzisiaj siadam, chcę podziałać przy edycji globalTemplate i zonk, znowu komunikat "Ten plik stylu nie może być zapisany".

 

Ja nie wiem co jest grane, czyżby wersja 4.2.6 była wadliwa? A może to wina hostingu hekko.pl? W logach błędów nie ma nic, przywrócenie szablonu nie daje efektu. Po prostu nagle się wysypało po raz kolejny z niewiadomego powodu...


Załączam plik globalTemplate do wglądu przy czym podkreślam, nie edytowałem go ani o literkę... Powinien działać bez problemu!
https://pastebin.com/ueViEhDd

 

Edytowane przez Kargho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPi tak, w plikach wpisane jest to:

#<ipb-protection>
<Files ~ "^.*\.(php|cgi|pl|php3|php4|php5|php6|phtml|shtml|([a-z0-9]{32}))$">
    Order allow,deny
    Deny from all
</Files>
#</ipb-protection>



Co ciekawe inne pliki które losowo próbowałem zapisać dadzą się zapisać, coś jest jakby z tym jednym plikiem w każdym szablonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

OK widzę, to domyślny kod, taki sam mam u siebie, więc to nic z kodem wewnątrz. Wyślij zgłoszenie do IPSu. Możesz to zrobić bezpośrednio z panelu admina.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.