Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

WSPIERAJ forum :)

DejaVu24

Gdzie można wyedytować wygląd czasu edycji posta.

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o te zdanie które pojawia się na dole w artykule gdy było edytowana. To samo co przy edycji posta.

Dodałem zmienną do widoku listy, że normalnie wyświetla czas utworzenia, ale jeżeli był edytowany, podmienia na czas edycji. Tylko teraz problem, bo ta zmienna ma swoje formatowanie, pogrubienie i nowy wiersz.

{$record->editLine()|raw}

Znalazłem w szablonie, że to niby odpowiada tylko commenteditline, tylko że to zmienia na forum w postach, lecz w artykułach nic nie rusza. Myślałem, że to są dwa różne, ale w jezykach, zmieniłem "Edytowano" na inny wyraz i zmieniło wszędzie na to samo.

Sprawdzałem Firebugiem, to css jest inny. Te co znajdują się w katalogu uploads/258adbb6e4f3e83cd3b355f84e3fa002_custom.css.e46af3e5eaea5b04389e422f181b1d4e.css?v=1f369e151f. Widze, ciągle się zapełnia, tworzą nowe, i w artykułach mam inne, na forum inne, odnośnie tego pogrubienia tej edycji. Nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla stron (Pages) będzie to bit recordEditLine.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne, wyszukiwałem i przeleciałem ręcznie, bez rezultatu. Mam dwa skiny, ani na oryginalnym ani na dodanym tego nie ma. Znasz ścieżkę gdzie to może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale szukałeś w skinie, tak? Masz Pages jak rozumiem zainstalowane i używane jako ww. artykuły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, w skinie szukałem i mam pages do artykułów.

Edytowanie_Ciemna_-_2018-02-14_18.10.42.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi