Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak konta po wyszukiwaniu po mailu


shave88

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry mam pewien problem, a mianowicie wysylalem wczoraj masowa wysylke mailowa w zwiazku z rodo do wszystkich uzytkownikow forum.

Niektorzy nie wyrazili zgody i prosza o skasowanie konta i jest to rzecz jak najbardziej normalna, ale problem pojawia sie w momencie gdy probuje wyszukiwac tych uzytkownikow po adresie email, nie znajduje powiazan zadnych.

Co jeszcze bardziej dziwne gdy osoba podala mi login/nick byl tam przypisany mail, ktory wczesniej mi podawala, a ktorego nie moglem znalezc. 

Probowalem w phpmyadminie zrobic select i wyszukac recznie w tablei core_members ale tez bez rezultatu, czy maile sa jeszcze gdzies indziej przechowywane?

Jest to dosc stara baza okolo 7-8 letnia i przeszla sporo wersji juz :) Prosil bym o jakas rade gdzie tego szukac poniewaz jest to klopotliwe dla mnie coraz bardziej.

Nie ze wszystkimi oczywiscie tak sie dzieje kontami, niektore sa wyszukiwane i nie ma problemu, a czasami musze znac login i wtedy mail jest identyczny a po nim znalezc konta ni jak sie nie dalo.

 

Z gory dzieki za jakies rady i porady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Niemożliwe, że nie znalazło w PhpMyAdminie po mailu - chyba, że źle szukasz. ;) Pokaż screen z wyszukiwarki z PMA. Mail zamaż. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.