Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Pomocy) Instalacja IPS 4.3.4 na Domenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wrzuciłem całe orginalne pliki do mojej domeny do katalogu:

/domains/xxxx.pl/public_html/

Za pomocą programu WinSCP. Nadałem tym plikom prawa 777. Chciałem już rozpocząć instalację, odświeżam stronę, link się zmienia na:

http://xxxx.pl/admin/install/?sessionCheck=1

 

I wyskakuje w przeglądarce chrome:

 

Ta strona nie działa
Serwer xxx.pl nie może teraz obsłużyć tego żądania.
HTTP ERROR 500

 

Więc spowrotem zmieniłem na prawa 755. I nadal nie działa. Domena jest dobra w 100% i przekierowane DNS'y na prawidłowe za pomocą administracji firmy gdzie zakupiłem domenę. Co mam teraz z tym zrobić? Kupiłem domenę w HitMe.pl

Wgrałem plik sprawdzający i wyskoczyły błędy:

 

PHP Requirements
You are not running a compatible version of PHP. You need PHP 5.6.0 or above (7.0.0 or above recommended). 
You should contact your hosting provider or system administrator to ask for an upgrade.


MySQL Requirements
You are not running a compatible version of MySQL. You need MySQL 5.1.3 or above (5.6.2 or above recommended). 
Please be aware that only version 5.5.0 or above is officially supported. You should contact your hosting provider or system administrator to ask for an upgrade.
 

Inne wszystko jest ok na zielono.

 

Edytowane przez michal.rys.348
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że MySQL mam w wersji 5.6.32 coś tam więc jest nowsza niż tutaj pisze. Tylko MySQL jest troszkę stara wersja, ale już napisałem aby mi aktualizowali PHP do najnowszego tak jak i MySQL. Zobaczymy co mi odpowiedzą. Zgłoszenie już stworzyłem, czekam na ich odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHP naprawione. A co do MySQL mi napisali tak:

 

Musi Pan debugować po stronie skryptu, włączyć sobie nim wyrzucenie błędów. Po stronie naszych serwerów wszytko pracuje prawidłowo. 

Druga odpowiedź, jak zapytałem jak to zrobić:

Od strony usługi wszystko Panu pracuje prawidłowo. Musi Pan zweryfikować działanie skryptu w zależności co to za skrypt po jego stronie można włączyć wyświetlanie błędów co może Pana naprowadzić z czym ma problem. 
 

Co mam teraz zrobić, aby to MySQL ogarnąć? :(

Edytowane przez michal.rys.348
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.