Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zakładka regulamin, skasowanie biuletynu.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Biuletyn to widget. Przejdź do edycji tychże i po prostu wyłącz.

Menu - w ACP masz możliwość edycji menu (Zarządzanie menu). Tam dodasz link do regulaminu.

Edycja regulaminu - szukajka w ACP i "rules" :a:Warunki użytkowania i polityka prywatności

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem w głównym katalogu forum plik pusty o nazwie regulamin.php. Dodałem odnośnik do tego pliku. Po przejściu do tego linku mam puste tło. Ten sam link wkleiłem do regulaminu tam w ustawieniach i ustawieniach prywatności i nic mi się nie zmienia. Nie wiem co robię źle. Mi chodzi na myśli o coś takiego:

http://oi65.tinypic.com/2s94viv.jpg

Wygląd regulaminu z innego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie rozumiem co Ty tworzysz? Jaki plik regulamin.php? Po co? Na podstawie czego coś takiego robisz?

  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DawPi napisał:

Nie rozumiem co Ty tworzysz? Jaki plik regulamin.php? Po co? Na podstawie czego coś takiego robisz?

 

4 godziny temu, Jurij napisał:

 

Wszystko. Przeczytaj co napisał DawPi, edytuj regulamin w ACP i dodaj sobie odnośnik w menu. Tyle.

Zrobiłem sobie tą zakładkę "Regulamin" w tym zarządzaniu menu. Wpisałem coś takiego http://www.xxx.pl/regulamin/ (Te xxx to zmieniona nazwa mojej strony)  Przeszłem do tych Warunków użytkowania i polityki prywatności, wpisałem ten link co podałem no i dostaje error 404. A oba pola są tam wypełnione i zapisane. Regulaminy też są popisane.

 

Tutaj dałem link do obrazka co dokładnie pisze pod tym 404:

http://oi67.tinypic.com/dpy3ci.jpg

 

Edytowane przez michal.rys.348
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie dajesz swojego regulaminu tylko ten wbudowany (link). Nie komplikuj prostych rzeczy. :)

Tak to ma być:

2018-07-24_10-11-37.png

  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa dobra już czaję. Przepraszam. Ale jak zrobię tak, nie wyświetla mi się nigdzie ten nowy button regulamin tam na dole. A jak zrobię to samo w tej polityce prywatności to na dole strony mi wyskakuje po lewej stronie. Może to w tym skinie jest usunięte? żeby się regulamin nie wyświetlał ? Bo te polityki się pokazują ale regulamin jest gdzieś ukryty. A z tym regulaminem to chciałem go walnąć do paska nawigacji ten link. Czy po prostu usunąć ten button i opisać wszystko w warunkach prywatności?

Edytowane przez michal.rys.348
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie czaisz. Dodajesz normalnie regulamin. Potem w zarządzaniu menu podczas dodawania nowej pozycji pojawi się możliwość dodania linku do regulaminu.

To jest takie proste..

  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DawPi napisał:

Nie czaisz. Dodajesz normalnie regulamin. Potem w zarządzaniu menu podczas dodawania nowej pozycji pojawi się możliwość dodania linku do regulaminu.

To jest takie proste..

Przepraszam, jestem bardzo rozkojarzony bo mam mocne zaburzenia snu. Działa wszystko. Szukałem też tych widgetów w menu i nie mogę tego znaleźć. Czy możesz mnie pokierować w którym dokładnie się miejscu te wyłączenie biuletynu znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.