Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak mogę to wyłączyc i przekolorować? Nie mogę znaleźć prawidłowego kodu..


michal.rys.348

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym wyłączyć te rzeczy które są czarnym kolorem otoczone. A ten napis co zielonym, chcialbym na mocny czarny (1D1D1D). Probowalem po roznych funkcjach w zbadaj element w chrome i lipa. No coz, jestem poczatkujacy. Jak wylaczylem te paski, to zgasila mi sie opcja pisania wiadomosci jak sie wejdzie w wiadomosci, w sensie ze sie ten button skasował. :D Ale kod skasowalem i dziala spowrotem wiec pytam jak moge to wylaczyc nie narazajac innych rzeczy?

 

 

 

1.png

2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aXen napisał:

.ipsBreadcrumb {
    display: none;
}

body[data-pagemodule="forums"][data-pagecontroller="index"] .ipsPageHeader { display: none; }

 

Wszystko okey. Została ostatnia sprawa. Czy powiesz mi, jak mogę przesunąć tą listę całą ? oczywiście wartość sam ureguluję. Po dodaniu tego kodu, tak mi się zrobiło. :D

Bez tytułu.png

Edytowane przez michal.rys.348
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aXen napisał:

Jaką listę? Działy?

Zobacz. Pierwszy jest pasek nawigacji ten przeglądaraj pod tym masz te podprzyciski forum regulamin polityka warunki bla bla bla 

No i zaczyna sie pierwsza belka pierwszego dzialu no i wczesniej to bylo duzo nizej umieszczone od tych podprzyciskow a teraz jest od razu pod przyciskami

Duzo nizej w sensie ta belka pierwszego dzialu z dzialami, subdzialami itp

Edytowane przez michal.rys.348
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.