Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przesunięcie listy działów


michal.rys.348

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak mogę przesunąć moją listę działów ?

 

Użytkownik aXeN był miły, podał mi rozwiązanie mojego poprzedniego problemu i właśnie do tego potrzeba poprawki.  Jaką listę i działy?

Pierwszy jest pasek nawigacji ten przeglądaraj pod tym masz te podprzyciski forum regulamin polityka warunki bla bla bla 

No i zaczyna sie pierwsza belka pierwszego dzialu no i wczesniej to bylo duzo nizej umieszczone od tych podprzyciskow a teraz jest od razu pod przyciskami

Duzo nizej w sensie ta belka pierwszego dzialu z dzialami, subdzialami itp
.ipsBreadcrumb {
    display: none;
}

body[data-pagemodule="forums"][data-pagecontroller="index"] .ipsPageHeader { display: none; }

 

A problem wygląd a tak:

 

352811754_Beztytuu.png.de5503f37fdc9aae534a6a230de56cf0.png

 

Bo jak widać, lista się skleiła z paskiem nawigacji - czy jak to się tam zwie.

Edytowane przez michal.rys.348
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja bym zrobił bez ruszania pageHeader i po prostu ukrył breadcrump. w ten sposób:

.ipsBreadcrumb {
visibility: hidden;
}

.ipsBreadcrumb.ipsBreadcrumb_top {
margin: 0;
padding: 0;
}

.ipsBreadcrumb.ipsBreadcrumb_bottom {
padding: 0;
margin: 0;
}

Na marginesie dodam tylko, że warto przemyśleć ten ruch ukrycia nawigacji. Jak użytkownik wejdzie głębiej w forum, np w kategorię, forum w temat to nie będzie miał jak się cofnąć do nadrzędnego działu np. Zobacz sobie tutaj jak to wygląda

 

 Strona główna > Invision Power Board > Invision Power Board 4 > Style - pomoc > Przesunięcie listy działów 

 

W każdej chwili mogę pójść po drzewku w górę. Chcę np. się cofnąć do działu Style - pomoc żeby ogarnąć inny temat i mogę tutaj to zrobić szybko i przyjemnie, a tak musiałbym od nowa, przez główną stronę forum.

 

To samo z innymi aplikacjami - Kalendarz, kluby itd.. Wszystkie skróty i informacje w którym miejscu obecnie przebywam - wyparuje.

To tylko moje zdanie oczywiście.

 

Edytowane przez BitGit
  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BitGit napisał:

Ogólnie ja bym zrobił bez ruszania pageHeader i po prostu ukrył breadcrump. w ten sposób:


.ipsBreadcrumb {
visibility: hidden;
}

.ipsBreadcrumb.ipsBreadcrumb_top {
margin: 0;
padding: 0;
}

.ipsBreadcrumb.ipsBreadcrumb_bottom {
padding: 0;
margin: 0;
}

Na marginesie dodam tylko, że warto przemyśleć ten ruch ukrycia nawigacji. Jak użytkownik wejdzie głębiej w forum, np w kategorię, forum w temat to nie będzie miał jak się cofnąć do nadrzędnego działu np. Zobacz sobie tutaj jak to wygląda

 

 Strona główna > Invision Power Board > Invision Power Board 4 > Style - pomoc > Przesunięcie listy działów 

 

W każdej chwili mogę pójść po drzewku w górę. Chcę np. się cofnąć do działu Style - pomoc żeby ogarnąć inny temat i mogę tutaj to zrobić szybko i przyjemnie, a tak musiałbym od nowa, przez główną stronę forum.

 

To samo z innymi aplikacjami - Kalendarz, kluby itd.. Wszystkie skróty i informacje w którym miejscu obecnie przebywam - wyparuje.

To tylko moje zdanie oczywiście.

 

Zostawiłem tą stronę główną, tak jak mowiłeś. Nie zaczaiłem tego na ekranie, że tego powrotnika nie będzie. Dzięki za informacje! :) Usunąłem napis forum z tym przyciskiem, te buttony strona główna i te obok wziąłem na opacity: 1; aby były ładnie podświetlone i fajnie mi się podoba. Dzięki. Temat do zamknięcia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.