Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem po upgrade z 4.2.7 na 4.3.5


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Robiłem upgrade z do aktualnej wersji i generalnie nie ma problemów, ale coś się nie doczytuje w szablonie mam wrażenie.

Czyściłem cache (z poziomu opcji support), szablon bez modyfikacji.

Rozjeżdża się całkiem dział pliki, nie działa przewijanie. Podobnie mam w sklepie. Również nie funkcjonuje opcja przewijania. W konsoli debugowania błędów brak...

Mieliście taki przypadek?

 

Można zerknąć na żywo

https://www.piwo.org/files/

Edytowane przez elroy
logopiwoorgsmall.png

piwo.org - polski portal piwowarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Szablon bez modyfikacji, ale czy się zmienne zaktualizowały w bitach? Wrzucając jakiś kompatybilny skin na 4.3 (jakiś darmowy) działa wtedy?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Raczej po kolei. Tzn. inaczej - na 99,9% powinno, ale zawsze zostaje jakaś możliwość. Masz możliwość puszczenia ticketu do IPSu? Może mają jakieś wewnętrzne narzędzia do tego. W sumie sądzę, że mają. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując. Nigdy nie miałem jakiegoś zewnętrznego stylu - zawsze był ten defaultowy od czasów 3.4 :)

Odpowiedź z supportu 

 

Cytat

You had made customizations to misc.css and post-content.css -- this prevents the stylesheets from being upgraded and since there were changes made to those stylesheets in 4.3, the pages were not displaying properly as they were still using 4.2's format. 

I've reverted those changes which is the only way to resolve this and everything is working properly. We strongly advise any css changes you need to make be done in a custom.css file which will be a little easier for you to manage in terms of upgrades.

 

Faktycznie pomogło, choć przyznam szczerze - nie przypominam sobie, abym te pliki modyfikował :)

Temat rozwiązany. 

Edytowane przez elroy
  • Haha 1
logopiwoorgsmall.png

piwo.org - polski portal piwowarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.