Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

This month at Invision Community - czyli czym zajmuje się Invision Team?


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Czułe powitania,

 

Jak pewnie wszyscy z Was dostałem maila z dumną  informacją czym obecnie zajmuje się ekipa z Forest w USiA. I szczerze mówiąc załamałem się. I ciekawi mnie jaka jest Wasza opinia po przeczytaniu tych "wspaniałych" wiadomości. Chodzi mi konkretniej o tego maila:

 

Cytat

Hello once again!

I'm happy to say that the Invision Community 4.4 launch was successful, and we love seeing all the positive feedback after upgrading.

I was invited onto a podcast earlier in the month, where the host and I discussed Facebook, forums and how the platform can influence the value of the community.

Joel got busy interviewing community owners that had recently converted from vBulletin to get their insight and tips on converting smoothly.

Finally, The Trevor Project talked about TrevorSpace and how Invision Community plays a key part in creating a safe space for LGBTQ youth online.

That's it from me. As always, I'd love to hear from you.

See you on the forums!

- Matt at Invision Community

 

W którym ekipa Invision Team chwali się, że IPS 4.4 jest spektakularnym sukcesem. Ciekawi mnie jak się czujecie z myślą, że wydaliście 200$ na licencję i co chwilę musicie łatać swoje forum bo bug buga bugiem pogania lub też zdecydowaliście się na aktualizację z wersji 3.4.X lub wcześniejszej, a tymczasem ekipa Invision Team skupiona jest na kluczowym projekcie stworzenia bezpiecznej przystani w internecie dla gejów, lesbijek, bi oraz transseksualistów nie zapominając o onanistach, zoofilach i nekrofilach?

 

Pozdrawiam,

 

Jurij

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Przecież to przez lobby nowego subczłonka IPSu Joey'a - który jest genem i działa w tej "branży".

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@DawPi: piszesz, że przez Joey'a, w mailu piszą o Trevorze... No nie podoba mi się to z tego względu, że IPS Community Suite powinien być bezpieczną przystanią dla wszystkich klientów, w tym graczy, piwowarów, melomanów, hobbystów, profesjonalistów i każdego kto chce mieć bezpieczne i stabilne forum internetowe, a nie dla tych co pucują sobie lance i penetrują mroczne groty ciemności. No nie podoba mi się taka polityka :(

 

56 minut temu, Ernislav002 napisał:

narazie 3.4.x wygląda jeszcze na bezpieczną przystań.

 

A to swoją drogą ciekawe zagadnienie. Z jednej strony developerzy i programiści pukną się w czoło, że przecież IPB 3.4.X jest już od lat nie wspierane i o bezpieczeństwie nie może być mowy... A z drugiej strony czas mija i ludzie chyba pomału zapominają jak to tam było na IPB 3.4.X i nikt się już tą wersją nie przejmuje, poza pozostałymi użytkownikami którzy będą bronić IPB 3.4.X i Windowsa XP aż po grób ;) Z dwojga złego jakby mi się mieli włamać na forum IPB 3.4.X i najnowszą wersję IPS 4.X to chyba bym wolał jednak na IPB 3.4.X. Miałbym chociaż szacun dla włamywacza, że mu się jeszcze chciało i nie miałbym pretensji do siebie, że się przesiadłem do zbugowanej i dziurawej jak ser szwajcarski bety 4.X :lol:

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jurij napisał:

IPS Community Suite powinien być bezpieczną przystanią dla wszystkich klientów

a nie jest? coś za bardzo "światopoglądowo: poleciałeś @Jurij, wyliczasz 

4 godziny temu, Jurij napisał:

graczy, piwowarów, melomanów, hobbystów, profesjonalistów i każdego kto chce mieć bezpieczne i stabilne forum internetowe

a Ci co 

4 godziny temu, Jurij napisał:

pucują sobie lance i penetrują mroczne groty ciemności

nie zasługują na to aby dostąpić takiego zaszczytu? Oni nie mogą "śmieć" posiadać bezpieczne i stabilne forum ? c'mon ;) dopóki maksyma "It's All About the Benjamins" gra i LBGTQ "biurwa" płaci to Co Tobie albo komu innemu do tego ? 

4 godziny temu, Jurij napisał:

No nie podoba mi się taka polityka

co tu jest do niepodobania ? Że tacy ludzie używają IPS Community ? Że w ogóle istnieją też Ci przeszkadza ? Rozumiem, żyjesz w zabobonnym kraju gdzie pleban grzeje "bladzie" w burdelu a potem soli z ambony "jak żyć", ale dlaczego komuś odmawiać czegokolwiek - tym bardziej płatnego produktu ? Chcą - niech mają, IPS o tym informuje - spoko - niech informuje - to też jest dla nich klient. Nikogo nie interesuje błyszcząca lanca czy mroczna grota, dopóki hajs się zgadza. Tylko w tej enklawie świata, jaką jest Polska, jeden osioł z drugim płacze po internetach, że jego "wybranego i jedynego słusznego" softu używają geye ? Niech używają, co tu ma się komu nie podobać, przepraszam ?

 

Nie bronię nikogo, nie jestem z nurtu LGBT czy też innego biurestwa bo kocham psity jak reksio boczek, ale po co do cholery wyrażać w ten sposób jakieś swoje obawy, lęki czy upodobania ? Tacy ludzie byli, są i będą i mają takie same prawo kupić taki sam produkt jak Ty. I IPS ma prawo informować o ich społeczności tak samo, jak robi to w innych przypadkach. 

 

W dniu 2.04.2019 o 19:25, Jurij napisał:

a tymczasem ekipa Invision Team skupiona jest na kluczowym projekcie stworzenia bezpiecznej przystani w internecie dla gejów, lesbijek, bi oraz transseksualistów nie zapominając o onanistach, zoofilach i nekrofilach?

przerysowałeś trochę ten obraz, dodałeś element strachu od siebie i teraz co ? mamy uważać, że bugi w sofcie są bo IPS rzekoma za bardzo skupił się na wspieraniu geyów i innego "cholerstwa" nazbyt mocno ? Nie wiem co łykasz, ale bierz połowę dawki... 

 

W dniu 2.04.2019 o 19:25, Jurij napisał:

Ciekawi mnie jak się czujecie z myślą, że wydaliście 200$ na licencję i co chwilę musicie łatać swoje forum bo bug buga bugiem pogania

to prawda że błędy są, ale znasz oprogramowanie "bugfree" ? poważnie pytam... Bo kierując się Twoją logiką klient, który kupił jakiegoś Opla powinien rwać włosy z głowy bo mu puścił wentyl i zeszło powietrze z koła. A samochód z klasy średniej wyższej nie powinien mieć usterek z budżetowego segmentu Dacii (oczywiście specjalnie nie piszę o Bentleyu czy Aston Martin bo tam takie usterki nie występują, jakby w ogóle nie było żadnego rodzaju gazu w oponie). 

 

Cały Twój post to jedna wielka homofobia, ale jako życzliwy katolik życzę Ci Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, smacznego jajka i mokrego dyngusa... oraz mniej spiny a więcej luzu :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, housemd napisał:

a nie jest? coś za bardzo "światopoglądowo: poleciałeś @Jurij, wyliczasz

 

No skoro IPS tworzy TrevorSpace i rozpisuje się o tym w mailingu to najwyraźniej są równi i równiejsi. Prawo do zakupienia za 200$ licencji IPS oraz półrocznego wsparcia technicznego ma każdy kto posiada 200$ USD, co jak widać niektórym nie wystarcza.

 

10 godzin temu, housemd napisał:

nie zasługują na to aby dostąpić takiego zaszczytu? Oni nie mogą "śmieć" posiadać bezpieczne i stabilne forum ? c'mon ;)

 

A to nie mieli takiego zaszczytu? Chcesz powiedzieć, że IPS automatycznie wykrywał czy dana osoba jest homo czy hetero i dla osób homoseksualnych udostępniał IPS Community Suite LQBTQZ edition która celowo była bardziej zbugowana i niestabilna? Weź się zastanów co za bzdury wypisujesz.

 

10 godzin temu, housemd napisał:

co tu jest do niepodobania ?

 

No właśnie to o czym piszę, a czego Ty najwyraźniej nie rozumiesz. Mam gdzieś czego sobie używają i co sobie robią w swoich własnych czterech ścianach. Rozumiem, że jakby napisali że tworzą bezpieczną przystań dla pedofilów, zoofilów, nekrofilów, onanistów czy miłośników złotego deszczu, to również dla Ciebie byłoby wszystko w porządku? Powiem więcej, jakby napisali w reklamie, że tworzą IPS Community Suite dla budowania bezpiecznej przystani dla ludzi heteroseksualnych, to również byłbym przeciwko takiemu zachowaniu. I nie dlatego, że mam coś przeciwko osobom hetero, ale dlatego że jestem przeciwny niepotrzebnym podziałom ludzkości i dorabianiu ideologii tam, gdzie jest to zbędne. I zarówno jako klient IPS oraz jako zwyczajny obserwator branży IT mam prawo do wyrażenia własnego zdania, czy Ci się to podoba czy nie.

 

10 godzin temu, housemd napisał:

 

Tacy ludzie byli, są i będą i mają takie same prawo kupić taki sam produkt jak Ty.

 

I wyjaśnij mi łaskawie gdzie i kiedy ktokolwiek stwierdził, że jest inaczej - co spowodowało przymus do specjalnego pochylania się nad akurat tą grupą społeczną.

 

10 godzin temu, housemd napisał:

I IPS ma prawo informować o ich społeczności tak samo, jak robi to w innych przypadkach. 

 

W jakich innych przypadkach? Podaj choć jeden przykład, kiedy IPS informował o nowościach specjalnie dla innych grup społecznych.

 

10 godzin temu, housemd napisał:

 

przerysowałeś trochę ten obraz, dodałeś element strachu od siebie i teraz co ? mamy uważać, że bugi w sofcie są bo IPS rzekoma za bardzo skupił się na wspieraniu geyów i innego "cholerstwa" nazbyt mocno ? Nie wiem co łykasz, ale bierz połowę dawki... 

 

Nie przesadziłeś aby troszeczkę z tym serialem? Sam lubię doktora House'a, ale nie latam potem po internetach wypisując innym co i w jakich dawkach powinni zażywać ;) Poza tym udowodnij proszę, że ta teza jest nieprawdziwa. Skąd taki wniosek? A gdybym napisał, że Polscy piłkarze, zamiast skupiać się na koszeniu hajsu z reklam w trakcie ostatnich ważnych rozgrywek piłkarskich zajęli się treningiem i ustalaniem chociażby taktyki, to może mielibyśmy jakiś lepszy wynik... to też byś się z tym nie zgodził? ;) 

 

10 godzin temu, housemd napisał:

 

to prawda że błędy są, ale znasz oprogramowanie "bugfree" ? poważnie pytam...

 

<sarkazm> Nie licząc Internet Explorera, Javy i Windowsa Millenium to nie znam ;) <koniec sarkazmu> . Nie zrozumiałeś przesłania. To normalne, że bugi się zdarzają i  to powód do radości, jak raz na jakiś czas wychodzi aktualizacja. No właśnie, raz na jakiś czas. A nie codziennie / co drugi dzień, bo wtedy wiadomo że coś poszło nie tak. Ale czekaj, bo z tej perspektywy na to nie spojrzałem. Skoro tę bezpieczną przystań buduje IPS i będzie ona równie dziurawa co obecna wersja IPS Community Suite, to może jednak powinniśmy się cieszyć? ;)

 

10 godzin temu, housemd napisał:

Cały Twój post to jedna wielka homofobia,

 

Ja bym jednak powiedział, że mailing od IPS to jedna wielka homopropaganda. A ja na coś takiego się nie godzę i będę się temu przeciwstawiał czy Ci się to podoba, czy nie.

10 godzin temu, housemd napisał:

 

oraz mniej spiny a więcej luzu :)

 

Ja się nie spinam. Przypominam tylko, że znajdujemy się na forum dyskusyjnym, a nie na wiecu lewicowej organizacji. Tutaj każdy ma prawo dyskutować na każdy temat i jako że treść mailingu od IPS mnie zaniepokoiła, postanowiłem zapytać innych co o tym sądzą. I tyle.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jurij napisał:

Mam gdzieś czego sobie używają i co sobie robią w swoich własnych czterech ścianach

tak, oczywiście, ale wspomniałeś zupełnie bez związku o 

23 godziny temu, Jurij napisał:

tych co pucują sobie lance i penetrują mroczne groty ciemności

 

 

7 godzin temu, Jurij napisał:

Przypominam tylko, że znajdujemy się na forum dyskusyjnym, a nie na wiecu lewicowej organizacji.

czekałem na Ten argument (chociaż jestem lekko zdziwiony, że nie zwróciłeś się do mnie per "lewaku") :) Każdy ma prawo dyskutować, dopóki podziela Twoje ultrasowo-prawicowe poglądy? 

 

7 godzin temu, Jurij napisał:

a bym jednak powiedział, że mailing od IPS to jedna wielka homopropaganda. A ja na coś takiego się nie godzę i będę się temu przeciwstawiał czy Ci się to podoba, czy nie.

przeciwstawiaj się, proszę bardzo, wolno Ci... przecież niczego nie zabraniam nikomu. Zastanawia mnie jedynie fakt, dlaczego tutaj a nie na http://sony.yt/ (które masz w profilu).  Nie po drodze mi z Twoim PIS'owskim światopoglądem, ale zwracam uwagę jedynie na fakt, że po co szukasz problemów tam gdzie ich nie ma i pytasz o to innych, czy im również "niepodoba" się to samo co Tobie. Moim zdaniem taka dyskusja byłaby zrozumiała na frondzie, wsieci i innych szajsowatych periodykach. Wiesz, jednak nie trudź się odpowiedzią :) Przejrzałem Twojego bloga tutaj na ize i wiem z kim mam do czynienia - ten Twój wpis o pożarze katedry - sztos! - "Tylko największy wróg cieszy się w obliczu takiej tragedii. Lewacy wszystkich krajów przyjmijcie to do wiadomości. Wpuściliście do Europy wroga. To są konsekwencje." - idź człowieku do lekarza bo widać że za mocno pleban Ci wlazł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jurij napisał:

Poza tym udowodnij proszę, że ta teza jest nieprawdziwa

proszę, wspominasz o 

W dniu 2.04.2019 o 19:25, Jurij napisał:

tymczasem ekipa Invision Team skupiona jest na kluczowym projekcie stworzenia bezpiecznej przystani w internecie dla gejów, lesbijek, bi oraz transseksualistów

mieszczących się w ramach LGBTQ a następnie od siebie dodajesz 

W dniu 2.04.2019 o 19:25, Jurij napisał:

nie zapominając o onanistach, zoofilach i nekrofilach?

i trudno nie ocenić tego jako przerysowanie (mówiąc oczywiście dość łagodnie bo dla mnie jest to zwykły bełkot kato-heteryka) ? Po co takie wywody, po co pi3przyć na takim forum o tego typu rzeczach ? Nie rozumiem po co pisać o jakiś onanistach, zoofilach i <OMG!> nekrofilach. Ogarnij się chłopie, bo zastanawiam się za co tutaj masz funkcję moderatora i dlaczego w ogóle @DawPi toleruje takie "wynaturzenia"  na ize... Masz tu ciepły "koorwidołek" do pisania chorych wywodów, których nie napisałbyś na forum sony.yt ? Nie ogarniam po prostu :) Wyjaśnij mi proszę (bez inwektyw) "co autor ma na myśli"... Postaram się obdarzyć Cię kredytem zrozumienia...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jurij napisał:

treść mailingu od IPS mnie zaniepokoiła

niski masz ten próg "zaniepokojenia", wręcz panic-level zdawałoby się... Nie wiem tylko po co i co chcesz takimi wywodami osiągnąć ? Moderator zazwyczaj nie prowadzi do dyskusji o swoich osobistych "zaniepokojeniach" tylko powinien je tonować i dbać o społeczność. Oczywiście cieszy mnie, że jako tako nie można odmówić Ci kultury osobistej (co mnie bardzo cieszy), ale bez sensu uważam cały "zaczątek" tego pi3przenia. Bo zaniepokoiłeś się, że IPS wspiera "padałów" i dalej w określeniach poleciałeś pod muł w dnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jurij napisał:

Nie przesadziłeś aby troszeczkę z tym serialem? Sam lubię doktora House'a, ale nie latam potem po internetach wypisując innym co i w jakich dawkach powinni zażywać

a czy ja udaję się w osobiste wycieczki w analizę Twojego online'owego alter-ego i nawiązuję do fascynacji rosyjskim (lokalizacja na sony.yt) generałem Jurijem (nick skype) ? :) c'mon, bądź poważny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie @housemd i @Jurij nie musicie się tutaj kłócić, mam wrażenie, że nazbyt interpretujecie swoje wypowiedzi.

Cały temat miał służyć wolnej dyskusji a nie najeżdżaniu kto po jakiej stronie stoi.

 

Fakt dla mnie też, kierunek w którym IPS idzie mnie też lekko niepokoi, ale teraz wszędzie się promuje "homopropagandę"(bez urazy dla osób o odmiennej orientacji).

Jurij w tej kwestii też ma rację jesteśmy na forum, gdzie opinie może wyrazić każdy i nie powinien być za to besztany.

Dwa fakt, mniejszości społeczne za bardzo próbują na siebie zwrócić uwagę, dochodzi nie raz do sytuacji, ze próbują się sami stawiać wyżej niż zwykli zjadacze chleba.

 

Wracając jeszcze do tematu lini IPB 3.4.x trochę dziwi mnie fakt kompletnego porzucenia linii 3.4.

 

Jak coś, źle stwierdziłem to przepraszam. :\ 

Edytowane przez Ernislav002
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ernislav002 napisał:

gdzie opinie może wyrazić każdy

masz rację i zgadzam się z Tobą, ale przyznaj, że 

2 godziny temu, Ernislav002 napisał:

powinien być (...) besztany

za to:

W dniu 2.04.2019 o 19:25, Jurij napisał:

nie zapominając o onanistach, zoofilach i nekrofilach?

 

W dniu 20.04.2019 o 13:07, Jurij napisał:

pucują sobie lance i penetrują mroczne groty ciemności

o te "wynurzenia" chorej wyobraźni chodziło...

 

2 godziny temu, Ernislav002 napisał:

homopropagandę

każdy odbiera inaczej - ja nie widzę problemu w tym co napisał IPS (to co idzie dalej tutaj w tym temacie nie jest homopropagandą a homofobią) , a kolega dostał sr@czki i zaniepokojenia :)

 

2 godziny temu, Ernislav002 napisał:

Cały temat miał służyć wolnej dyskusji a nie najeżdżaniu kto po jakiej stronie stoi.

dokładnie ! Ja jestem za opcją, która szanuje każdego klienta, nie ważne czy zajmuje się sexem od tyłu, akwarelami czy modelami RC a kolega dość jednoznacznie określił po jakiej stronie stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Decyzją "zarządu IZE" (czyli mnie) Jurij został przesunięty z grupy moderacyjnej. Mam nadzieję, że nadal będzie aktywnym użytkownikiem na forum i będzie pomocny. Kadrę ize widziałem trochę w innej formie i niestety Jurij do niej nie pasował. To oczywiście nic osobistego oraz nikomu za nic nie mam za złe. Po prostu nie tak to miało wyglądać w moim zamyśle tworzenia i prowadzenia tego forum.

  • Lubię to 1
  • Smutny 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DawPi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.