Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem


deyvvid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem licencję IPS, wszystko opłacone ładnie, na e-mailu przyszło iż jest w trakcie sprawdzania przez administratora transakcja, lecz gdy założyłem po zakupie konto na ten sam e-mail który kupiłem licencję nic nie pojawia się w clients area ani orders? Czy to normalne? Czy wystarczy na aktywację odczekać? ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem w pricing, odznaczyłem wszystkie opcje prócz core i Forums, przekierowało mnie do podania danych dla nowego klienta, podałem, zapłaciłem wszystko jest, przyszło na e-mail potwierdzenie zakupu oraz iż  dalsze instrukcje otrzymam po zweryfikowaniu zamówienia, lecz nie mogłem się zalogować na konto, więc zarejestrowałem się indywidualnie i nic się nie pojawia w clients area ani purches.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aXen napisał:

Jaki jest sens kupowania licencji bez konta? W chwili rejestracji konta usunięte zostało pewnie tworzenie konta pod twoją zakupioną licencję.

Zgłoś ten problem przez support.

Jesteś w stanie podać link lub jakiś kontakt do nich? Aby był najszybszy? Bo to jednak nie jest 50 zł, tylko ponad pół tysia ;v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.