Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem błędem HTTP ERROR 500 dla wybranych grup użytkowników


RLKP

Rekomendowane odpowiedzi

od kilku dni mam problem 

będąc zalogowanym jako np członek grupy administracyjnej zamiast forum pojawia się 500

inne grupy np. forumowicze działają normalnie 

błędow w bazie nie ma wszystkie tabele sprawne, ACP też działa prawie normalnie tzn. przy próbie wyświetlenia niektórych userów też pojawia się 500 

 

ma ktoś pomysł gdzie szukać problemu ? 

 

wersje mamy jeszcze 4.2.9 i działała bez zarzutu :D

 

pzdr

DeDeK - RLKP

Edytowane przez RLKP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to własnie na wersji 4.2 występowały takie problemy.

Przy tworzeniu użytkownika jego uprawnienia jakoś się psuły.

Pamiętam jak zgłaszałem ten błąd to proponowali mi usunięcie konta oraz jego ponowne utworzenie, albo płacić im $100 za support który podobno wykracza poza podstawowe wsparcie.

 

Swoją drogą co z tego że 4.2.9 działa bez zarzutu skoro jest podatna na ataki? Od tego czasu wyszło dosyć sporo łatek bezpieczeństwa.

  • Lubię to 2

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w logach było czysto, ale były ustawione na poziomie 3 wrzuciłem na 1 i mam 

ten drugi z kolei związany z moim profilem 

 

2S119/1 Coś poszło nie tak (ಠ_ಠ) Proszę spróbować ponownie. 46.229.168.150 /forum/language/?csrfKey=000c1bc8aa6432f93d7221f64… Gość 08.12.2019 17:51
2S119/1 Klucz ochrony CSRF nie zgadza się. Może to znaczyć, że wtyczka lub styl, nie są aktualne. Proszę skontaktować się z pomocą techniczną, w celu uzyskania dodatkowych informacji. 85.221.144.168 /forum/theme/?csrfKey=c8b0933985ef56ffff68c5e7ce74… DeDeK 08.12.2019 17:50

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, aXen napisał:

Swoją drogą co z tego że 4.2.9 działa bez zarzutu skoro jest podatna na ataki? Od tego czasu wyszło dosyć sporo łatek bezpieczeństwa.

 

tak w planach aktualizacja, ale ostatni brak czasu trzeba jeszcze php podnieść w gore do 7 

 

na razie chcę rozwiązać problem obecny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.