Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Zlecę] Konfiguracja forum


restr0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) 

 

Ponad pół roku temu zacząłem tworzenie serwera minecraft. Chciałem wystartować z tzw. "grubej rury" i chciałem, żeby wszystko było na tip top, więc postanowiłem zrobić także forum internetowe. Okazało się że tworzeniem i konfigurowaniem zajmował się mój znajomy, więc się do niego odezwałem i podjęliśmy współpracę. Coś tam porobił, w skrócie forum stoi. Z biegiem czasu odechciało mi się cokolwiek robić, znajomy mnie zlał, przestał po prostu odpisywać na wiadomości jak coś chciałem żeby zmienił na forum itp. Od ponad pół roku forum jest jakie było. Jestem totalnie zielony w tym temacie, próbowałem zgłębić wiedzę na ten temat, ale wolę się skupić na samym serwerze minecrafta.

 

Powyższą historyjką chciałem opowiedzieć trochę o forum, bo pół roku bezczynności robi swoje. Wszedłem w ACP i wyskoczyły jakieś aktualizacje, które przekierowują do ruskiej strony ;-;  

Robiłem wszystko co powiedział mi znajomy. Kupiłem jakieś 2 pakiety na stronie hostującej vpsy i nie wiem totalnie jak je obsługiwać. Wiem, że tam jest ustawione jakieś ubuntu i tyle. Nie wiem jak się tam zalogować, bo podobno ten znajomy zrobił tam swoje konto z hasłem czy coś, lecz jako właściciel z pełnym dostępem na pewno da się to jakoś odzyskać. 

 

Główne problemy z którymi Sobie nie radzę: 

1) Podpiąłem domenę pod adres ipv4, ale jak wpisuję w przeglądarkę nazwę domeny to faktycznie przekierowuje na forum, ale na tym pasku jest właśnie adres ipv4 ( cyferkowy )

2) Aktywowanie / dodanie certyfikatu SSL. Certyfikat kupiłem też dawno temu, ale nie mam pojęcia jak go własnie aktywować.

3) Usunięcie "index/php" wiem, że muszę zainstalować jakąś wtyczkę czy coś, ale ponownie podkreślam, że nie wiem jak :( 

4) Dodanie funkcji moderacyjnych takich jak odrzuć podanie ( wyświetla jakiś obrazek podanie odrzucone itp )

 

Forum ma sporo dodatków, które porobił ten technik. Jakieś wygrane dni, inaczej wyglądające posty itp. 

 

Ogólnie forum jest okey. W miarę ładnie wygląda, jest nawet jakaś grafika w tle. Potrzeba mu po prostu wsparcia ze strony technicznej, bo takie rzeczy jak dodanie jakiegoś podforum czy dodanie / konfiguracja rang jestem w stanie ogarnąć sam.

 

Adres forum podam osobie która podejmie się zlecenia i wtajemniczę w pozostałe szczegóły.

 

 

 

Co oferuję?

Rangę technik forum -  dołączenie do mojej ekipy. ( Jeśli jesteś tym zainsteresowany/a )

Wynagrodzenie pieniężne - nie oferuję milionów, tylko przysłowiowy browar za pomoc

Rangę administracyjną na serwerze minecraft -jeśli jesteś zainteresowany/a i ogarniasz co nieco.

Rangę na TS3 - to samo co wyżej

 

 

 

Proszę, aby odzywały się osoby z doświadczeniem, dla których nie będzie to żaden kłopot. Jeżeli ktoś się na tym zna to tak naprawdę jest to godzina roboty.

Domyślam się, że to będzie to dla Ciebie banalna, trywialna rzecz do zrobienia.

 

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za uwagę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
6 godzin temu, restr0 napisał:

Jeżeli ktoś się na tym zna to tak naprawdę jest to godzina roboty.

Domyślam się, że to będzie to dla Ciebie banalna, trywialna rzecz do zrobienia.

Ale skąd Ty to masz wiedzieć jak Ty się nie znasz?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest wstanie określić czasu roboty, dopóki nie zobaczy forum, tego jak to wszystko jest tam napisane, nie pozna szczegółów tego, co ma tam zrobić. Osobiście jestem wstanie zapewnić Cię, że to będzie więcej niż godzina roboty i to dużo więcej :D. Możesz mi na priv podesłać IP forum i szczegóły, zajrzę na nie i się nad tym zastanowię, nie obiecuję oczywiście, że się tego podejmę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, restr0 napisał:

Wszedłem w ACP i wyskoczyły jakieś aktualizacje, które przekierowują do ruskiej strony ;-;

 

22 godziny temu, restr0 napisał:

Chciałem wystartować z tzw. "grubej rury" i chciałem, żeby wszystko było na tip top, więc postanowiłem zrobić także forum internetowe.

 

To może być piracka wersja forum, (no chyba że z grubej oznaczało też, że kupiłeś licencje ? nie wspomniałeś o tym, tylko o ruskim znajomym ) jak z biegiem czasu coś z grubsza się wysypie to już tylko tutaj będziesz szukać nadziei w naprawie.

Tym bardziej ciężko będzie za browara, pól dnia nad tym siedzieć

Z cyklu:

spacer.png

Edytowane przez DejaVu24
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, DejaVu24 napisał:

 

 

To może być piracka wersja forum, (no chyba że z grubej oznaczało też, że kupiłeś licencje ? nie wspomniałeś o tym, tylko o ruskim znajomym ) jak z biegiem czasu coś z grubsza się wysypie to już tylko tutaj będziesz szukać nadziei w naprawie.

Tym bardziej ciężko będzie za browara, pól dnia nad tym siedzieć

 

Jak pisałem. Zapłaciłem znajomemu za zrobienie forum. To co chciał żebym kupił to kupiłem i nie było mowy o jakiejś licencji ( może miał jakąś i dodał na to forum, nie wiem ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To sprawdź? Jak się czegoś nie wie, a tym bardziej wtedy kiedy CI grozi kara, to ja bym nie czekał z założonymi rękami.  

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.