Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

SeeQ10

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SeeQ10 last won the day on February 22

SeeQ10 had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  sloneczny-dust.pl

Recent Profile Visitors

156 profile views
 1. Masz na myśli info o użytkownikach w postach? Jeżeli chodzi o to: To znajdziesz wszystkie potrzebne Ci rzeczy w tej wtyczce: https://invisioncommunity.com/files/file/8551-enhanced-user-info-panel/
 2. Wnioskując z pierwszego postu, chodzi o zawartość postów w tematach... Jeżeli nie było ruszane nic w stylu z zawartością postu, musisz odszukać następujący element w CSS: "html[dir] .cPost .ipsComment_content", coś takiego powinieneś mieć w stylach: Do drugiej wartości, czyli "padding-left" musisz tylko wpisać odpowiedni odstęp, np "10px;", wtedy zawartość postu będzie oddalona o te 10px od "bocznego profilu". Wierzę, że wiesz gdzie się edytuje styl, ale gdybyś jednak nie posiadał takiej wiedzy... Wchodzisz w Panel Administratora -> Wygląd -> Style i Szablony -> edytuj HTML i CSS -> Przełączasz tam na pliki CSS i w wyszukiwaniu wklejasz "html[dir] .cPost .ipsComment_content". To co Cię interesuje znajduje się w "forums.css", ale zalecam również zerknąć na "forum_responsive.css" i zobaczyć jak to wygląda na mobilkach .
 3. Dzień dobry. Jak w temacie, zlecę stworzenie wtyczki/aplikacji, która umożliwi ustawianie przyszłej daty publikacji tematu na Forum, przed tą datą będzie on dostępny tylko dla osób z odpowiednimi uprawnieniami, możliwość ustawienia przyszłej daty publikacji oczywiście też wymaga uprawnień. Wiem, że jest coś identycznego w Pages, w Articles, na Forum też by się to przydało . Ceny wolę z góry nie podawać, gdyż jednak negocjacje to rzecz kluczowa, a i może osoba zainteresowana wyceni to lepiej, niż ja mogę przewidywać . Czas na wykonanie pracy zasadniczo długi, im szybciej tym lepiej, ale mogę równie dobrze poczekać nawet miesiąc 😜.
 4. @aXen, masz może jakiś pomysł, chęć zrobienia tego? Może ktoś inny potrafi lub zna kogoś, kto by potrafił napisać taką wtyczkę/apke? Koszty oczywiście do uzgodnienia na priv .
 5. Dzień dobry. Bez zbędnego rozpisywania się... szukam wtyczki/opcji, która umożliwi ustawianie przyszłej daty publikacji tematu na Forum, przed tą datą będzie on dostępny tylko dla osób z odpowiednimi uprawnieniami, możliwość ustawienia przyszłej daty publikacji oczywiście też wymaga uprawnień. Wiem, że jest coś identycznego w Pages, w Articles, na Forum też by się to przydało .
 6. Raz na pół roku możesz całkowicie darmowo zmienić domenę, do której jest przypisana licencja, czyli oczywiście podczas przedłużania licencji. W innych okresach czasu kosztuje to bodajże 10$. Oczywiście jest jeszcze możliwość napisania do supportu IPS'a z sensownym wytłumaczeniem, dlaczego zmieniasz domenę i istnieje szansa, że ręcznie zmienią domenę, która jest przypisana do licencji, sam tak robiłem i nie robią większego problemu, jeżeli masz sensowny powód.
 7. Przed jakąkolwiek akcją przeczytaj cały post! Wystarczy prosty warunek na sprawdzanie, czy aktualna strona to główny index forum. Nie wiem jak wygląda Twoja strona i kod stylu, ale jeżeli nie był za bardzo zmieniany globalTemplate, to zaraz pod pierwszym div a przed main wystarczy dodać poniższy kod: {{if \IPS\Request::i()->controller == 'index'}} TUTAJ TWÓJ KOD HTML {{endif}} Dzięki temu tabela serwerów będzie się wyświetlać tylko na głównej stronie, jedynym minusem jest to, że nie możesz mieć dopisane nic w linku, czyli zaraz po zalogowaniu, bądź wylogowaniu ona zniknie, gdyż na 90% będziesz miał w linku fromLogin lub fromLogout. Szybkie spostrzeżenie, możesz to umieścić w tym samym miejscu, gdzie miałeś kod na pierwszym zdjęciu!
 8. Nie wiem w sumie czy powinienem to pisać w tym temacie czy na priv, ale jak już tu jestem to skorzystam 😜. Osobiście brakuje mi pozycji na podanie linku SourceBans/AMXBans, w końcu każdy z tego korzysta, a jednak ułatwia to użytkownikom dostęp do banów. Brakuje również automatycznego dodawania gametrackera, oczywiście z możliwością wyboru czy chcemy go mieć. W mojej aktualnej liście serwerów również mi tego brakowało, przez co byłem zmuszony edytować kod aplikacji (aplikacja w starszej wersji uzyskana wraz z zakupem stylu shooted z szablonetu, żeby nie było, że kradzione 😜). Zmieniłbym również zasadę wyświetlania IP serwera, korzystam z poniższego kodu na moim forum i jest on bardzo intuicyjny i wygodny, nie ma potrzeby kopiowania IP, włączania konsoli, bądź dodawania serwera do ulubionych, po naciśnięciu przeglądarka pyta się o odpalenie gry i samo dołącza Cię do serwera .
 9. Identyczny problem stwarza rozszerzenie php "suhosin". Zobacz czy masz je zainstalowane, jeżeli tak to sugerowałbym wyłączenie go.
 10. Wydaje mi się również, że "Pokaż tylko mój zgłoszeń" nie jest poprawną formą, powinno być "Pokaż tylko moje zgłoszenia".
 11. Jeżeli nie ma takiej opcji w ustawieniach aplikacji to powinien zadziałać poniższy sposób. W edycji stylu odnajdujesz kod HTML, który odpowiada za wstawianie owych grafik, kopiujesz go, usuwasz i wstawiasz w odpowiednie miejsce. W ustawieniach wtyczki dodajesz odbicie lustrzane grafik, żeby były odwrócone w dobrą stronę 😜. Przy okazji: Autor aplikacji na pewno Ci pomoże, także wystarczy do niego napisać .
 12. Szybka aktualizacja do mojego poprzedniego postu, bo żem nie doczytał jednej rzeczy. Problemem najprawdopodobniej jest inna wtyczka niż Advanced Tags & Prefixes. Dla bezpieczeństwa radziłbym wyłączyć wszystkie wtyczki i aplikacje (wyłączyć, nie usunąć! Konfiguracja będzie wciąż ta sama po ponownym włączeniu!) przed instalacją CMS, wtedy nie będziesz miał żadnych problemów.
 13. Miałem identyczny problem po zakupieniu CMS (Pages). Jeżeli chcesz odzyskać prefixy, to polecam przywrócić kopię zapasową (jeżeli w ogóle ową posiadasz), w której jeszcze nie miałeś zainstalowanego CMS. Następnie wyłącz Advanced Tags & Prefixes (wyłącz, nie usuń!). Zainstaluj CMS, sprawdź czy działa, jeżeli będzie dobrze, to możesz włączyć Advanced Tags & Prefixes i wszystko powinno już śmigać bez żadnych problemów. Kolejność czynności zalecona oczywiście przez support IPS'a. Ogólnie polecam wyłączać wtyczki i aplikacje, podczas instalacji nowego pakietu z licencji.
 14. Najłatwiej będzie stworzyć nowe id/klasę div'a dla owego paska w kodzie tabeli (wystarczy nawet zwykłe dopisanie _2). W edycji stylu w ACP wystarczy w custom.css zdefiniować wcześniejszego div'a, nadać mu odpowiedni kolor i dopisać resztę rzeczy, które była umieszczona w starym. Jeżeli podasz link do forum to będę mógł podesłać gotowy kod.
 15. Trudna sprawa, średnio wiem czym to może być spowodowane 😕
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.