Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak możliwości zmiany stylu ACP.


inzonek
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez aXen,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem ze stylem ACP.

Otóż po aktualizacji nie mam możliwości zmienienia stylu ACP oddzielnie. Ten co mam na forum dla wszystkich jest też w ACP, a w ustawieniach stylu nie mam ustawienia domyślnego ACP przez co ACP wygląda źle.

 

Mam tylko ustawienie Automatyczne, Jasne oraz Ciemne. Próbowałem przez bazę danych jakoś ustawić, znalazłem tabele ze stylami z rubryką set_is_acp_default i ustawiłem z 0 na 1 i też nic. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, inzonek napisał:

Automatyczny (chyba zależy od godziny)

Zależy od motywu systemu, nie godziny.

 

41 minut temu, inzonek napisał:

A nie tak jak wcześniej, że mogę sobie ustawić dany styl.

Od wersji IPS 4.5 nie ma możliwości zmiany motywu w AdminCP.

  • Lubię to 1

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Zrobili to specjalnie, ponieważ wiele osób do nich się zgłaszało że nie mogą dostać się do AdminCP ze względu na błąd w motywie i nie mogli nic zrobić.

Motyw nie jest taki brzydki, spełnia on zasady UX i UI na dzisiejsze czasy i nie da się go w żaden sposób zmienić.

  • Lubię to 2

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aXen napisał:

Zrobili to specjalnie, ponieważ wiele osób do nich się zgłaszało że nie mogą dostać się do AdminCP ze względu na błąd w motywie i nie mogli nic zrobić.

Motyw nie jest taki brzydki, spełnia on zasady UX i UI na dzisiejsze czasy i nie da się go w żaden sposób zmienić.

Znaczy jest ładny, podoba mi się aczkolwiek zmienia mi sie ipsBadge na ten z forum taki brzydki oraz głównie chodzi o edytor, który mam zmieniony na domyślnym stylu forum, którego nie widać w ACP, gdyż jest biały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.